Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológiai eset vagyok?...

Pszichológiai eset vagyok? Könyörgöm csak normálisak írjanak!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem voltak jó napjaim, de ez a hétvégén egész életem legrosszabb 3 napja volt. Pénteken nem engedett el a muterom az évszázad bulijába. Aztán Újra nem jött összejött össze ez által egy csaj. Összevesztem faterommal is (szüleim elváltak már) telon.Aztán apám új feleségével, később mint kiderült nem vettem fel a tesóm telohívását és emiatt cserbe hagytam :( Anyám szombaton pedig pszichésen beteg vok. Akk mint megtudtam sokan nem bírnak az osztályomból. Szerencsétlen vok csaj téren, amiatt h van egy csaj akit 2 éve szeretek, de ő utál. Akk az iskola se megy nagyon. Sokszor megfordul mostanában a fejemben az h mi lenne ha öngyilkos lennék, de mindig odajutok h élni akarok és túl gyáva vok meghalni. Az utolsó ments váram ettől a sz*r élet elől a foci. De most kikapott a kedvenc csapatom (arsenal) a ligakupa döntőben és ezzel végképp betelt a pohár. Ott tartok h csak merengek a magamba és azon gondolkozom h mit basztam el és h miért van ilyen életem... CSAK normálisak írjanak könyörgöm!!!!
2011. febr. 27. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Semmi bajod nincs, csak összejött minden.
2011. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 habibi ***** válasza:
48%
az első válaszolóhoz hasonlóan szívesen cserélnék veled! Micsoda problémáid vannak, anyám, huhh hogy bírod! én lennék a világ legboldogabb embere , ha csak ilyen kis jelentéktelen gondjaim lennének.(nem azért, de szerintem te az én helyemben már rég meghaltál volna, és hidd el, az öngyilkosságtól való félelmedet is legyőzted volna.) jaj, ember szedd össze magad , és nézd a pozitív oldalt! Légy már férfi! a világ nem bulikból áll, meg abból, h. kéne csaj.. ahh, hány éveske vagy?
2011. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Eléggé kesze-kusza, amit leírtál. Szerintem keress egy életcélt.

A buli, kedvenc focicsapat győzelme, felszedni 1 csajt vmi discoban, NEM CÉL!

Figyelj oda a családodra, kérdezd meg normális hangnemben, stílusban anyukádat, hogy miért nem engedett el? Biztosan megvolt rá az oka.

Próbálj a tanulásra koncentrálni, mert az azért igenis az alapja annak, hogy vidd valamire. Nem feltétlenül diplomásnak kell lenned, de próbáld kitalálni, hogy mi szeretnél lenni, mit szeretnél dolgozni, és annak megfelelően tanulj.

Ha nem jön össze 1 lánnyal, nem a világ. Van még rengeteg másik is. Gyakran előfordul, hogy 1 lánynak nem jön be egy pasi, vagy fordítva.


Szerintem kapd össze magad, és tedd túl magadat ezeken a gondokon. Örülj neki, hogy csak ilyen problémáid vannak!

2011. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Sztem még az én problémáim is komolyabbak..18 évesen tartok ott hogy lassan jövőm nincs, a családom hibáztat mindenért, nem tudunk számlákat fizetni, apámról kiderült hogy a cukorbetegség súlyos fázisában van, kórházba szállították, nincs miből kiváltani az inzulint pluszba 18 ezres villanyszámla van a nyakunkon. Engem meg sehova nem vesznek fel, nem tudok dolgozni. A legnagyobb álmomról meg lemondhatok azért mert anno évekkel ezelőtt elszúrtam mindent, közben körülöttem mindenki megy előre az életben, ami nekem a legnagyobb álmom lenne azt mások körülöttem teljesítik, mert nekik épp "akad" rá pénzük. És amihez épp hozzáérek vagy belekezdek, földbe tiporják vagy elszúrom hiába a jót akarom.

Ha ennyi miatt kiakadsz akkor gondolj bele később mi lesz.

Én még így is próbálok arra gondolni hogy lesz még nagyobb problémám is az életben és azon is túl fogok jutni.

2011. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom tizenéves vagy.

Nos, én leérettségiztem, 3 évet ellébecoltam egy újságírósuliban, amit be sem fejeztem.

Ezután egyetemre mentem, 2 és fél évet csináltam meg, most meg újra kellett jelentkeznem és újra kell kezdenem (persze a saját hülyeségemből), az még 4 év az életemből.

Most itthon ülök, munkát keresek, már hetek óta semmi, szüleim nyakán.

Persze segítek ahogy tudok, de ez akkor is szar.

Mindehhez 24 éves vagyok.

Szerintem örülj, mint majom a farkának.

Persze nem mondom, hogy a te gondjaid mit sem számítanak, kamaszkoromban én is padlón voltam sok, ma már semmiségnek tűnő dolog miatt.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, még fiatal vagy, légy vidám és lesz ez még sokkal jobb is!

Fel a fejjel!

L/23

2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nekem ez lenne a legnagyobb gondom... Kikapott az arsenál? meg ilyenek..hallod ha tényleg csak ezek a bajaid, akkor szerencsés vagy :/ más a megélhetésért küzd , súlyos beteg vagy hasonló.

Megértelek mert mindnekinek vannak mélypontjai , mikor azt hiszi az ő élete a legszarabb , és mért pont ő szív mindig, de néha csak körül kell nézni és olyan doglokat látsz, hogy rögtön köszönetet mondasz az életedért ..

2011. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
51%
Neharagudj,de az legyen a legnagyobb bajom hogy kikapot a kedvenc foci csapatom.Hát szivessen cserélnék veled.Ezek nem gondok amiket leírtál,azok a gondok amikre nemtalálsz megoldást hiába is keresed...
2011. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!