Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a lámpalázam?

Hogyan győzzem le a lámpalázam?

Figyelt kérdés

Most vagyok középsulis, és még mindig van farsang nálunk, ahol osztályoknak elő kell adni valamit.

Most pénteken lesz, és annyira zavar, hogy ki kell állni egész iskola elé, hogy iszonyatos.


Igaz, hogy én nem fogok szerepelni külön, csak osztállyal együtt, és csak pár perc lesz az egész "előadás", mégis idegesít, hogy ott fognak ülni velem/velünk szemben.:S


Utálom magamban, hogy ilyen vagyok.

Tudnátok segíteni?

Csak én vagyok ilyen?


2011. febr. 28. 16:50
 1/2 anonim válasza:

Legegyszerűbb módszer az ilyen "félelemkomplexus-ban" szenvedőknek, ha elmennek csajozni!

1, Ha összejön a csaj, akkor máris bátrabb leszel és még csajod is van.

2, Ha lepattint a csaj, akkor se állj le, hanem próbálkozz újra!

Meglátod használni fog és nem fogsz már "félni" olyan helyzetekben ahol "elő kell adnod magad"!

2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi de 16 éves lány vagyok:)

azért köszi a választ:D

2011. márc. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!