Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segitenetek nekem egy picit...

Segitenetek nekem egy picit letisztazni egy par dolgot?

Figyelt kérdés

Szoval 14/f vagyok es 55-57 kg

Tudom,hogy ez nem olyan nagy tulsuly,nincs is sehol zsir rajtam kiveve a hasamon es a mellemen.

Jarok konditerembe,emellett mas sportot renszeresen nem uzok.Szoktam bringazni,uszni,focizni,gyalogolni stb.

Nincs keretunk profikkal keszittetni etrendet nekem a sulyzos edzes melle,igy titeket kerlek,hogy irjatok nekem olyan etrendet, amely olyan dolgokbol keszul,amik otthon is "megtalalhatok".Ismerem a body.builder.hu-t,de nem nagyon ertem.Konditerembe is csak a ketsegbeesettsegem miatt kezdtem el jarni,de igy, hogy olvastam,hogy etrend nelkul az sem er semmit nem tudom mit csinaljak.Celom,hogy izmosodjak egy kicsit es hogy menjen le a szir a hasamrol/mellemrol.Segitenetek?


2011. szept. 8. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az ekezetekert!Tudom,hogy idegesito.
2011. szept. 8. 22:32
 2/4 anonim válasza:
100%

Azt hallottam, hogy ilyen fiatalon még nem egészséges a testépítés. Azt hiszem a csontok, ízületek alakulása miatt. Lehet ezzel most nagy marhaságot mondtam, ezért bocs.

Inkább sportolj valami kevésbé megterhelőt, és egyél napit ötször változatosan, vagy egyél háromszor, de próbáld a rendszerességet és változatosságot szem előtt tartani.

2011. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,bar nem juttam elebb.Megy a zold kez!
2011. szept. 8. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kondi ilyen korban necces. De nem azért mert nem nősz nagyra meg a többi hülyeség, hanem ilyenkor még te vagy a kemény srác aki hatalmas súlyokkal képes dolgozni ( valójában totál szarul csinálod ) -> nagy súlytól pedig az ízületeid tönkremennek. ( ez csak egy általánosítás ha nem tartozol ide bocs )

Lényeg inkább nagy ismétlésekkel edz és kisebb súllyal. Törekedj hogy szabályos legyen a gyakorlat. Hidd el az ér a legtöbbet.

Étrend:

Rántott húsos teljes kiőrlésű kenyér délelőtt. Mellé valami zöldség. Délben menza. Du. rizs csirke. Este túró+lenmagolaj.

Legalább 6-7 kajálás legyen meg. Reggel minél előbb étkezz, este minél inkább lefekvéshez közel.

És kitartás!

2011. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!