Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most elég nagy bajban vagyok,...

Most elég nagy bajban vagyok, mit tegyek? Szégyenlős lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az egész ugy van, hogy eléggé bevállalós fiú vagyok, 99% mindent megcsinálok, már ugy voltam órán első padba hogy be volt az arcom festve, akárki ismeretlennel flörtölök gond nélkül, szinte bármit megcsinálok, amig nem én vagyok a középpontban.

Már régóta tudom hogy nem merek központban lenni, nem szeretem ha az emberek engem néznek, ezért megpróbálom a jó és rosz tuélajdonságaimat is egyaránt eltakarni, PL nagyon jó hangom van, zenei hallásom, humorérzékem, de nem szeretek semmit csinálni ahol az emberek rám figyelnek.

Ugy volt az egész hogy az utóbba 2 bulin elég jól ment a tánc, olyan fura volt, vodka mellet simán megy minden nem érdekel ha figyelnek igy táncoltam is :) de ma megkértek a barátaim hogy táncoljak csak egy kicsit, de nem ment, nagoyn akartam, már épp léptem volna de nem megy, mindenki engem nézett és kész ott elszakadt a szallag nem merem megtenni, ez ellen mit lehet csinálni?

Ugy érzem hogy ide mindenki tud irni, bármilyen vélemény tanács jól jön, várom a válaszokat...


Előre is kösz...


2009. febr. 17. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, természetes hogy elzárkózol. Nem ismerem a barátaidat, de nekem van egy olyan érzésem, hogy pusztán azért akarták, hogy táncolj, mert le akartak égetni (szólj ha nem így van). Mivel ezt te valahol legbelül érezted nem akartad csinálni. Amúgy hány éves vagy? Mert lehet, hogy akkor többet tudnak mondani neked.
2009. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez volna az a nagyon nagy baj?:)

Szerintem legyél nyitottabb!ÉS ne arra figyelj hogy mások mit gondolhatnak rólad hanem hogy TE mit szeretnél csinálni.Ha jó hangod van,és mondjuk szeretsz énekelni,énekelj!!!Próba szerencse!NE zárkoz el ennyire.Meg amiket irtál hogy beválalós vagy...stb. azt csak akkor csináld ha utnna válalod is.Szóval ha valaki téged néz akkor ne azért hagyd abba,ne búlj meg mert egy idő után kétszínűnek fognak tartani.

2009. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én se táncolok csak úgy magamtól hiába is mondanák :) imádom magam amikor iszok (ritka eset egyébként) mert felszabadultan táncolok és odalépek idegenekhez és tök természetes hogy mindenkivel poénkodok és haverkodok.

De amikor normális hétköznapokat élek akkor ezek nem működnek.

2009. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem gyakorolj kisebb társaságban, olyan emberek között, akik biztosan nem nevetnek ki. Pl ha jó a kapcsolatod a testvéreddel, unokatestvéreddel. 4-5 ember között próbálj meg feloldódni. Először csak kicsiben, pár percre. Vagy ne "egyéni" produkcióval próbálkozz, hanem csapatban. Lépj be kórusba, vagy keress egy táncegyüttest, vagy egy olyan kört, ahol több hasonló ember hasonló tevékenységgel alkot egy csoportot.

Ha így sem megy, akkor se add föl, én se csinálok semmit közönség előtt. (Bááár, kéne tanulnom, mert idén végzek a tanítóképzőben...) Nem kell feltétlen nagy közönség előtt "pózolni" :)

2009. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem leégetni akarnak csak hülyéskedésből....

Nemtom voltak ilyen esetek, amikor meglátják bennem a jó dolgokat, de nem megy egyszerüen nem birom azt se szeretem ha felelek, megpróbálok másra koncentrálni, azt se szeretem ha kikapjuk az ellenőrzőt, azt se ha a táblánál csinálok valamit, ha az osztály lát....

2009. febr. 17. 21:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak anyit mondok a koromra hogy már nem vagoyk kisgyerek :)
2009. febr. 17. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
én olyan voltam a suliban, h ha feleltetni akart a tanár, inkább beirattam az egyest (frankón!!), és gyorsan leültem. ezóta 15 év telt el, elég feltünö jelenség vagyok, narancssárga haj, szines ruhák, stb, de ez megmaradt ennek ellenére.. nem szégyenlösség, csak zavarba jövünk, ha ránk szegeződik minden szem.. de azért javitottam ezen már, ha rám szegeződnek, akkor nézzenek ha tetszik, forduljanak el, ha nem tetszik. figyelj, nincs olyan, aki mindenkinek tetszene. te is alkotsz véleményt másokról(lehet csak magadban, de alkotsz), tehát ez az élet.. van akinek tetszünk, van akinek nem .. hidd el, ez nem tragédia, próbáld igy felfogni. akinek nem tetszek, nézzen olyat, aki tetszik neki. ennyi. vedd lazábban, ne koncentrálj erre, mert igy közben elfelejtesz élni, és millió jó dologból maradsz ki!!
2009. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fasza :D kössz szépen :)
2009. febr. 18. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs, de rosszat válaszoltam neked?
2009. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neem dehogy :D ez nálunk igy illik :S
2009. febr. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!