Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek örültél a legjobban az...

Minek örültél a legjobban az életedben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:51
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
A felhőtlen boldogságnak... ;)
2011. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha találkozhatnék azzal a férfivel, akit reménytelenül szeretek, és szerelmes vagyok belé. Lehet, hogy jövő héten teljesül ez az álmom! Szurkoljatok, kérlek!

(1 hét múlva megírom, hogy mi volt...)

2011. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha lenyelvizsgáznék májusban. Ha felvennének orvosi egyetemre jövőre. Most jelenleg legjobban ezeknek.
2011. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért mindenki feltételes módba válaszol????
2011. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mert figyelmetlenül olvastuk el a kérdést.


Múlt időben: Mikor megkaptam valamit amit már régóta szerettem volna (új telefon, parfüm, új gép, bármi). Én ilyen vagyok, nekem a tárgyi dolgok többet számítanak mint más. De örültem még nagyon mikor kimentünk valamelyik szülinapom alkalmával Rómába pár napra. Más most nem jut eszembe. Egyébként alapból olyan nagyon nem szoktam semminek örülni, mert valahogy mindent természetesnek veszek, hogy amit akarok az úgy lesz. Persze örülök a jó dolgoknak, de nem annyira mint mások szoktak...

2011. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
egy hamburgernek
2011. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 haggyámán ***** válasza:
Annak, hogy kikerültem az általánosba, és abba a középiskolába mentem, amelyikbe. Nagyon jók voltak a középiskolás éveim. :)
2011. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Most miért baj az, ha feltételes módban válaszol valaki?Jó akkor válaszolok: AZÉRT, mert gondolom semmi öröme nem volt eddig az életében, de a remény még ott van. Ezért.
2011. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

azért, mert ha valaki feltételes módban válaszol, akkor nem a kérdésre válaszol.

ennyi

2011. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Amikor reggel ismét felébredtem.
2011. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!