Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvesztettem a Legjobb Fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a Legjobb Fiú Barátomat?

Figyelt kérdés
1 éve költöztünk idee az új lakóhelyünkre.Megismerkettem 11 sráccal és nagyon jóba lettünk.Én rögtön belezúgtam,de le kellett mondanom róla mert láttam,hogy nincs esélyem nála.Aztán ismét összejártunk beszélgetni/hülyülni.Egyik napont áthívott hozzájuk,az anyjával is nagyon jóba lettem,meg a 2 hugával is!1x sétáltunk a két hugával,és elmontam a lányoknak hogy nekem tetszett a bátyjuk.Ők meg rávágták hogy énis a bátyjuknak.És otthon az anyjuk is azt monta.Aztán pont tegnap előtt ittvolt nálunk megin hülyültünk,zenét hallgattunk,neteztünk,és mikor kimentünk az udvarra leült és megkérdezte nem-e mennék el vele a Búcsúba a bálba...Nemtuttam rá mit mondadni!Minek vegyem?Tényleg bejövök neki?Ja és múltkor meg a hugai előtte monták hogy -a ricsi szereti a ginááát! Ricsi meg befogta a szájukat.Lehet össze tudnék vele jönni?
2010. aug. 29. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, elvesztetted. ugyanugy ahogy a szuzessegedet
2010. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vesztetted el, csak ő többet akar tőled. 28L
2010. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El magyarázod léccives a hülye fejemnek hogy miköze a kérdésnek a leirtakhoz?:O
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
így van valószínű, hogy már nem elég neki a barátságotok, hanem ez már túlnőtt a barátságon.
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja rájöttem hogy az megismerkedtem 1 sráccal?:O
2010. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy válaszoljak is igen tetszel neki járni akar veled ha bálba elhív és mindenki azt mondja hogy tetszel neki akkor abból azt kell levenni hogy tetszel neki és járni akar bocs debilen fogalmazok de ha ezt nem tudod levenni akkor sajnállak:)
2010. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Borzasztóan gyerekes a stílusod, az írásod alapján kb. 12 éves lehetsz. Várj még néhány évet a pasizással, nem kell semmit elsietni!
2010. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ricsi szereti a gint?Alkesz a srac?
2010. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A barátság nem vész el csak átalakul :)

Amúgy tényleg, ha mindketten tetszetek egymásnak az nagyon jó szerintem plána ha barátilag is ismeritek és szeretitek egymást csak valaki kezdeményezzen közületek.

2010. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a barátsághoz? A barátok nem akarnak "járni" egymással! :D
2010. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!