Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb hiba amit elnéztél a párodnak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy hirtelen haragból kétszer rögtön egymás után kidobott...soha nem fogom elfeljeteni...
2010. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megbocsátani és elfelejteni más. utóbbit nehezebb, talán lehetetlen.

velem egyébként ilyen nem volt még párkapcsolatban. viszonzatlan szerelemben volt, h elnéztem neki, h kihasznált és megalázott. mostmár tudom, nem érte meg, többet nem is fog ilyesmi előfordulni.

2010. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan szinten gondolkodott (-ik), mint egy óvodás gyerek. 2 évig néztem "csak" el...
2010. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huhh hát sok mindent elnéztem neki az 5 év alatt mióta együtt vagyunk. Pl még az elején történt, hogy én nem akartam még, hogy a szüleim tudjanak róla, hogy van barátom, mert még csak 15 éves voltam. És otthon nagy szigor volt, tudtam hogy balhé lenne. Ezt megbeszéltem a barátommal is, hogy egyenlőre titokban találkozgatunk. Ment is egy darabig, majd valamiért bekattant és felcsöngetett hozzánk kaputelefonon, anyum vette fel és mindent kitálalt neki, hogy már mióta együtt vagyunk stb.Lett is cirkusz rendesen. Ez akkor tök rosszul esett.
2010. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sokat. Megalázott, megcsalt, elhagyott 4X egy másik lányért (aki mellesleg eléggé közeli rokonom), aztán 2X a legjobb barátnőmért, lejáratott mások előtt, kihasznált, zsarolt, rengeteg fájdalmat okozott, rengeteget hazudott, visszaélt azzal, h szerettem. És mindenzt egy pasi tette, és biztos van olyan amit nem soroltam fel. Hát igen, jó nagy hülye voltam, hiába a szerelem hülyévé tesz. Remélem innentől egyenesbe rázodok, és nem hagyom magamat tönkretenni.
2010. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tartott be valamit amit megígért és nagyon fontos volt nekem. Ez nem rég volt azért írom le. Egyébként nálunk egy problémát se emlegetünk 24 óra múlva, nálunk a megbocsájtás egyenlő felejtés
2010. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a volt páromnak az hogy összejöttem vele... -.-
2010. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!