Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagyok készülve, nem tudok...

Ki vagyok készülve, nem tudok változtatni az életemen úgy érzem. Miért van ez? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Valahogy azt érzem sivár az életem próbálom feldobni programokkal célokkal de ez nem segít. Mindig is vágytam a figyelemre, de sohasem tudtam igazán elérni. Vagy ha elértem megtartani nem sikerült. Az életemet sem tudom úgy alakítani ahogy akarom ,mert úgy érzem néha mintha fogyatékos lennék vmi ,szeretnék megtanulni ezt vagy azt vagy jobb lenni és nem megy ,stagnálok.Aztán közömbös leszek hogy ne fájjon annyira,az évek meg mennek ,és csak vissza jön jópár olyan dolog ,aminek aztán érzem a hiányát. Mások ugyan ilyen lehetőségekből képességekből 1000x többet hoznak ki . Ennyire más lelki képességgel születünk vagy lehet ezen változtatni??


Áhhh k@@va életbe ,kivagyok borulva nagyon.


2011. márc. 6. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel sokszor én is így vagyok, főleg mostanában mióta elhagyott a barátnőm. Ha ilyen kedvem van mindig felhívom egy jó barátomat és vidám dolgokról beszélünk. Amúgy meg be kell venni a "leszarom" tablettát... :-)
2011. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az utolsó komment nem valami bölcs tanács, ha mindig beveszi a "leszarom" tablettát akkor a végén még mérgezés lesz belőle és lehet,hogy a gyomormosás sem segít... (:
2011. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb azon gondolkodom hogy van e így értelme élni ,ez így csak civilizációs vegetálás .Ha semmit nem tudok változtatni , és végképp elpattan a cérna ..volt hogy már közel voltam hogy megöljem magam nem is egyszer..
2011. márc. 6. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A legeslegmélyebbre kell leásnod magadban, hogy ténylegesen a probléma okát találd meg, sokszor ehhez nem is vagy elég egymagad, próbálj segítséget kérni a legjobb barátodtól, mert van amit mi nem látunk, vagy nem ismerünk be.
2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy túl magasra teszed a mércét, bármit el lehet érni, csak nagy célokhoz több idő kell.
2011. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!