Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtathatok ezen?

Hogy változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Na a problémám az, hogy amikor haverokkal vagyok be nem áll a szám lövöm a jobbnál jobb poénokat sírva röhögnek és nagyon jól elvagyunk. De amikor egy csajjal beszélek nem tudom ezt a vicces figurát előadni olyankor inkább próbálok ilyen kis jófiúnak látszani amit észre vettem, hogy ez nem nagyon kelti fel a csajok figyelmét. Alapjáraton igazából nem vagyok egy szófosó de sokszor nem találok emberekkel közös témát és akkor a kínos csend következik.


Van egy haverom aki mindenkivel elbeszélget (szófosó) néha már idegesítő is...


Lehet nekem egy pont ilyen csajt kéne fogjak? :D


2011. márc. 16. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A haverjaid között önmagad tod adni, jobban felszabadulsz, ez velem is így van, más, idegenekkel nem tok viccelődni, mert nem tudom, mi az ami nekik vicce, sztem ez veled is így van,előbb ismerd meg az illetőt. 14/F :D
2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!