Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, hogyan változtathato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy ha olyan pasival találkozok, vagy beszélgetek, aki nekem nagyon tetszik, akkor egyszerűen nem tudom a valódi énemet adni. Ha viszont csak szimplán megismerkedem egy sráccal, aki nekem nem annyira az esetem, akkor meg természetesen tudok viselkedni. Kedves vagyok, szerény, barátságos stb. És ekkor általában el is bűvölöm őket, meg sokan voltak, akik azt mondták, hogy ilyen lánnyal még nem találkoztak (ezt pozitív értelemben mondják).

Hogyan lehetnék saját magam az olyan srácok előtt, akik tetszenek?


2010. dec. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én fiú vagyok... Elég zavaró.
2010. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idővel hozzászoksz és nem lesz különbség, kezeld őket semlegesen, mintha lesz*rnád magasról, ez most tudom, hogy hülyén és furcsán hangzik, de jobb ötletem nincs


azt meg lehet esetleg kérdezni, hogy hány éves vagy?

2010. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonlóan megy.Szerintem gyakorlással sikerülni fog,hogy önmagunk legyünk.
2010. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2010. dec. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!