Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik erre valami normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik erre valami normális magyarázat illetve ki lehet ebből "gyógyulni"?

Figyelt kérdés
Minden egyes pasimmal, vagy akár csak kalandommal addig volt érdekes együtt lenni számomra, amíg teljesen magamba nem bolondítottam. Utána valahogy már nem érdekelt úgy, sőt, egyenesen idegesített minden egyes mozdulata. Ki lehet ebből gyúgyulni valahogyan? :D
2011. júl. 29. 23:22
 1/8 axdsc ***** válasza:
39%
Gyúgyulni nehezen, gyógyulni meg nem lehet. ribanc vagy, fogadd el.
2011. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy elég érett, vagy egy kis r*banc vagy...választhatsz
2011. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ja ribanc, de ha egy tini fiú teszi ezt az a nagy ász mi? Egyszerűen csak fiatal vagy és nem vagy még ott hogy lekössön hosszabb távon valaki. Röpködsz ide oda, amivel semmi baj nincsen, fel akarod fedezni a képességeidet az ellenkező nemet stb, ez mind addig rendben is van ha nem fekszel le mindenkivel. Szóval remélem a kalandok alatt nem szexre gondolsz, mert gondolom fiatal vagy és a leírás alapján már 5 pasin bizti túl vagy...
2011. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még nem találtad meg az igazit. az energiáidat ne a megbolondításra fordítsd,inkább gondold át milyen fiúra vágysz és keresd meg
2011. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nektek mi számít fiatalnak, de augusztusban leszek 19. :) amugymeg annyit hozzá tennék, hogy ez nem feltétlen jelenti, hogy 20 pasival volt dolgom életem során, pontosan azért nem közelek pasik felé, mert fosok, hogy megint ezt fogom csinálni.
2011. júl. 29. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még fiatal vagy. Keresed a kihívásokat, tapogatod a határaidat.


Valószínűleg ha felnősz akkor másképp látod majd a dolgokat, komoly kapcsolatot akarsz majd. Ha betoppan egy férfi az életedbe, akibe beleszeretsz, akkor majd megkomolyodsz.

2011. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is azért van az egész, mert nem esek szerelembe... nem is azon van a hangsúly, hogy nem akarok komoly kapcsolatot, mert dehogynem... egyszerűen valahogy a szerelem nem talál rám.
2011. júl. 29. 23:36
 8/8 anonim válasza:
azért van ez mert még nem ismertél meg engem. ;-) akkor ha engem megismetnél mésképpen vélekednél erről lehet. ;-)
2017. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!