Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos akarok lenni, de...

Öngyilkos akarok lenni, de nem merek?

Figyelt kérdés

ez talán túlzás...mert egyszerűen csak meg szeretnék halni. mi a bajom? hogy nincs miért éljek. nincs senki, aki igazán úgy érezném, hogy szeretne. anyámmal vagyok még talán a legjobb viszonyban, apámról inkább nem is nyilatkozok. elegem van, hogy senkinek nem kellek. barátom természetesen nem volt sosem. sosem tartoztam a népszerű lányok közé...és ebből már rohadtul elegem van. mindig annyit erőlködtem, hogy tetsszek a fiúknak, erre..........ha valaki nevetgél az utcán, egyből úgy érzem, hogy rajtam röhögnek. nem szeretném megölni magam. de mégsem akarok élni, szívem szerint az egész életemet itt tölteném le a szobámban, a gép előtt. semmi sem érdekel. nincs értelme, hogy éljek. nem is vagyok jó tanuló, hogy őszinte legyek, nem is különösebben érdekel, úgyse lesz már sose jó életem, hiába güriznék...a matek meg egyszerűen amúgy is reménytelen. tudom, ezt nagyon......kiábrándító olvasni, de hát ez az igazság....annyira szeretnék már egy fiút, de természetesen egy darab udvarlóm sincsen. barátaim sem. család meg...na, talán az a legkevésbé. apámról nem akarok semmit se írni, de nem vagyok nagy véleménnyel róla. nem érek neki semmit. van egy nővérem még, 25 éves, persze ő is azzal bánt állandóan, ami nekem is a legjobban fáj...azaz, hogy "neki bezzeg az én koromban már volt jópár barátja" meg persze a külsőmmel.

úgy röviden ennyi...fogalmam sincs mit csináljak, hogy kilábaljak ebből...

köszönöm, hogy elolvastad


2011. márc. 22. 19:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%

Amíg semmit nem teszel azért hogy jobb legyen,amíg csak sírsz addig ugyan olyan sivár,unalmas,szar lesz az életed..De ezt magadnak köszönheted..Foglald le magad valamivel..

Ha nem tanulsz jól,akkor tanulj többet.Az adott témáról ami nem megy arra keres rá,olvass utána..Ha unatkozol találj ki egy hobbit magadnak.Tanulj meg főzni,sütni..vagy olvas jó könyveket..

Vagy ha valamiben jó vagy avval segíts másoknak..

Jó angolos vagy? Ha igen akkor kezdheted avval,hogy megtanítasz egy "vénlány" az angol nyelvre..(vagyis engem :)

Vagy menj önkéntes munkásnak..Annyi mindent lehetne csinálni,de a lustaság,az unalom,és a sírás miatt ilyenek eszedbe sem jutnak..ÓÓÓÓ bárcsak én lehetnék újra tinédzser! annyi mindent csinálnék...

2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez most egy rossz időszakod. Én is öngyi-depi tini voltam 16-18 éves koromban (még pszichiátrián is voltam). Ma már tudom, hogy kamaszkori depresszióm volt, és magamtól kijöttem belőle. Utána viszont kinyílt a világ, rengeteg barátom lett, rengeteget buliztam. Ma már boldog családanya vagyok :)
2011. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%

Ezt nézd meg:


http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


"Hazugság azt gondolni hogy nem vagy elég jó,

Hazugság azt gondolni hogy nem érsz semmit."


Még mindig sz@rul érzed magad a saját életedben?


"ÓÓÓÓ bárcsak én lehetnék újra tinédzser! annyi mindent csinálnék..."


Számból vetted ki a szót.

2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is pont ez a bajom amit te most leírtál. Csak én fiú vok. Mintha csak én írtam volna le.:) Nekem sincsenek barátaim, se haverjaim.. én úgy érzem hogy engem mindenki lenéz meg leszar de nemcsak én érzem így hanem ez így is van. Leszarom már az életet, másfél éven belül érettségizek ha érettségizek tanulás is nagyon nehezen megy nekem, érettségi után azt se tudom hogy mihez kezdjek magammal nem érdekel semmi ami pedig érdekel arra pedig nincsen pénzünk, nem tudom hogy milyen szakmát tanuljak stb... A családom is leszar az apámmal állandóan veszekszek, nagymamám az apám mellett áll és ő is mondja meg az apám is mondja hogy legyek öngyi, jah meg az anyám is mondja és a nővéremmel sem vagyok jóban. Meg senkivel se.

Barátnőm még életemben nem volt, és mivel önbizalomhiányos vok. ezért sztem. nem nagyon lesz egyenlőre, pedig már nagyon kéne akit át tudok ölelni meg ilyenek.

Szóval lehet hogy én is öngyilkos leszek talán a másvilágon jobb.

18/f

2011. márc. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
74%

sziaa!

Ezt akár csak én írtam volna!De tényleg.Nekem sincs szinte senkim aki szeretne.Nagyon rossz,mert rohadt egyedül érzem magam.Én nővéremmel,vagyok el talán a legjobban,mert anyám,hát nem igazán érdekli hogy mi van velem.B*szik rám,soha nem kérdezi meg milyen napom volt,ha látja hogy már nagyon magam alatt vagyok,akkor csak rátesz még 1-2 lapáttal,hogy aztán végleg elmenjen az életkedvem.De sokszor nővéremnél is úgy érzem neki is a terhére vagyok.Hát apám... detto,én sem szívesen beszélek róla,bár nem is igazán lehet apának nevezni.Suliban is sz*r a helyzet,matekból megint bukok évvégén.Osztályom 1 nagy rakás sz*r,mindenki mindenki ellen,szemedbe nyalnak,hátadba meg nagykés,undorító.Klikkesedve van az egész osztály.És hát mivel én nem nyalok senkinek,én vagyok a rossz.Én nem is állok velük szóba,mert egyszerűen undorodok tőlük,ahogy viselkednek.1 lánnyal vagyok jóba,és mindig azt hiszem hogy nagyon jó barátom,de amikor kérek valamit sokszor hagy cserben:(úgy hogy barátaim sincsenek:S Barátom se volt még.1edül vagyok nagyon.Hiába csinálok bármit,nem lesz jó,és soha nem jön össze nekem semmi.Nem sajnáltatni akarom magam,csak olyan jó elmondani vkinek,mert nincs akinek elmondhatnám.Én sem akarok élni,rohadtul nem,komolyan az öngyilkosság gondolatával kelek fexek,tudom gyávaság,de egyszerűen csak ez van a fejembe.Nem tudnám megtenni,még ahhoz is hülye lennék.A legjobb lenne elaludni és soha fel nem kelni:( Jelentkeztem 1 csomó munkára suli mellé,mert lekötném magam,és pénzem is lenne,de sehova nem kellek(mért is lepődök meg)pedig iskolaszövetkezeten keresztül jelentkeztem. Nah de ez van.1 dolgot nem tudnék mondani amiért érdemes élnem:S Na de most már sok lesz :)bocsi kicsit sok lett. 18/L

2011. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szia,nem tudok aktuális-e még,de ha gondolod,írhatsz nekem,és beszélgethetünk :).
2011. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Kastenz válasza:
Helló,én szintén rengetegszer gondolkodtam az öngyilkosságon és nagyon hasonlóan érzek veled, azonban az életed eldobásának semmi értelme, sokkal hasznosabb dolgokat tudsz tenni, bár tudom iszonyúan nehéz így gondolkodni. Írhatsz nyugodtan e-mailt és dumálhatunk ha még aktuális a problémád.
2011. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
53%

én is mint a többiek szertném tudatni veled hogy ilyesmiben nem vagy egyedül, bár én is fiu vagyok de mi a különbség. vannak elcseszett életek na és.

én már hozzá szoktam hogy ennyire szar életem van.

szar suli, szar szülők,szar tesók. nem tudok segiteni,sajnálom. (Egyébként olvastam indigókról és ilyesmi tulajdonságuk van. olvasd el)

2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
69%
Szia! Velem is ugyanez a helyzet anyám,és apám meg a tesvérem nem érzem úgy hogy szeretnének,soha nem volt egyetlen barátom sem,én is a számítógép elött vagyok egész álló nap. Azt olvastam ha pár napig nem eszünk,de hazudunk a szüleinket igen vettem kaját a suliba ( hazudsz ) nem eszel 2-4 napig utána nem fogod érezni hogy éhes vagy csak igyál hogy ne legyen acetonos a szád szaga és akkor szívgyengeségben meghalsz,én már készülök a halálhoz. Nem tudom minek éljek,nincs értelme! Üdv Kevin.
2011. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
74%
köszönöm, hogy komolyan veszitek a kérdésemet!Szomorúan olvasom, hogy ennyien bajban vannak:( nálam annyiban rosszabb a helyzet, hogy van diplomám, tudok angolul, van hobbim is, vannak barátaim, de nem találom a helyemet a világban, állást találni az országban lehetetlen, és emellett szorongok, hogy szüleimet is elveszíthetem. már említettem bizalmasabb barátoknak, hogy vannak ilyen szándékaim, de csak leteremtettek, hogy hülye vagyok. Nem értenek meg, és a legrosszabb hogy nem akarom kikerülni a halálomat, szeretném elérni, hogy szüleim előtt történjen velem valami...koplaláson én is gondolkodtam, vagy vízmérgezésben...
2012. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!