Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Öngyilkos akarok...

Mit tegyek? Öngyilkos akarok lenni.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol is kezdjem. Rengeteg hülyeséget csináltam részegen, szörnyű bűntudatom van. El sem tudom képzelni, néhány ember mit gondolhat rólam...Barátaim nincsenek, szinte egész nyáron itthon ülök.
2011. júl. 8. 01:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
tedd azt amit jónak látsz.. Minden nap egy új esély :)
2011. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, b*sszus, ezek már tényleg nyomós indokok az öngyilkosságra.. Remélem csak ironizáltál, mikor kiírtad a kérdést.

Mit tegyél? ÉLJ! Vagyis:

- vállald a felelősséget a hülyeségekért, kérj bocsánatot azoktól, akiket bántottál, akkor is ha nem bocsátanak meg, kiabálnak veled, vagy akármi. Szépen végighallgatod, és kész.

- Ne várd, hogy becsönget valaki azzal, hogy a barátod akar lenni. Csatlakozz valami klubhoz - természetjárók, UFO vadászok, íjászat, harcművészet, festészet - ahol lehetőséged van ismerkedni hasonló érdeklődésűekkel, és lehetőleg rendszeresen vannak összejövetelek is. Sőt, többi ilyen helyet is kereshetsz! Biztos, ami biztos.. Elkerülhetetlen, hogy ne ismerj meg valakit!

Persze az sem rossz ötlet, hogy beírsz valami fórumra: "Nincsenek barátaim, szeretnék ismerkedni!" És tuti biztos vagyok benne, hogy nem győznél válogatni a jelentkezőkből, mert általános társadalmi probléma szerintem az, amit leírtál..

2011. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem volt erőm jobban megfogalmazni, mit is érzek most, mik ezen kívül a gondjaim. Egyszerűen 0 az életem
2011. júl. 8. 01:12
 4/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? csak unatkozol, sok időd van agyalni a nyáron. inkább foglald el magad. úgy tűnik, te tehetsz arról hogy most milyen helyzetben vagy. ezt még jóvá kellene tenned. hülyét csináltál magadból, lehet, de nem fognak örökké veled foglalkozni emiatt, életed viszont csak egy van! és még előtted áll. ez a legfontosabb érvem.
2011. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
ez el fog múlni:D Én is csináltam pár h.lye dolgot részegen lány létemre, bnőm szülei kapartak össze, de ki lehet bírni xD
2011. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kockás gépet.
2011. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Vree ***** válasza:
77%

Ha megöngyilkolod magad, azzal nem teszed jóvá a hibádat. Ez olyan, mintha miután mindent összeronddítottál, még le is lépnél olyan helyre ahol nem tudnak elérni.


Nem attól kell beijdeni hogy jaj mit gondolnak majd rólam. Hány éves vagy? Nem kellene már túllenni azon hogy nem mersz valamit megtenni azért mert betojsz hogy mit fognak mások szólni hozzá?


Menjél szépen és tegyél rendet. Jó, beszívtál. Legalább megtanultad belőle hogy máskor ne idd le magad. Tedd jóvá amit tudsz aztán mindenki te is továbblép majd.

2011. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Na ha mindenki öngyilkos lenne, mert berúgva hülyén viselkedett, akkor én se élnék már, meg szerintem sokan. Ezért nem kell öngyilkosnak lenni, akármilyen égő volt, csak TE kattogsz rajta! AZ emberek nem foglalkoznak egymással, csak magukkal - el fogják felejteni egy idő múlva. Most hány éves vagy, 16? Na ha leszel 25, 30 éves, egyáltalán nem ugyanazok az emberek lesznek már körülötted, akiknek a véleményétől most ennyire be vagy s.zarva. Többség kikopik az életedből, az emberi kapcsolatok jönnek-mennek. Tanulni vagy dolgozni fogsz, új társaságokba kerülsz, ahol senkit nem fog érdekelni, x éve mit csináltál, csak az számít, amit akkor leteszel az asztalra.

Ami meg az egyedüllétet, barátok hiányát illeti, ezt is pontosan átéltem. (Meg a "nulla az életem" érzést.) Az egyedüllétet fordítsd a magad javára, ne csapódj olyan társaságokhoz, ahol csak kolonc vagy, ne koslass senki után - nem mondom, hogy Te ne lépj a barátság érdekében, de az egymás iránti érdeklődésnek, egymás keresésének kölcsönösnek kell lennie. Várd meg, míg lesz ilyen.

Addig meg ne lógasd az orrod, mert úgy jársz, mint én, meg fogod bánni, hogy nem töltötted hasznosabban az időt. Tanulj, olvass, fejleszd magad, csináld egyedül, amit szeretsz. Mert ha nem, úgy fogsz járni, mint én, hogy a fiatalságomat átbúslakodtam,meg koslattam értelmetlenül stb. most meg tanulhatok amikor van párom és vannak normális barátaim. Töltöttem volna hasznosabban a magányos éveket. A búslakodással semmire nem mégy, szedd össze magad!!!

2011. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

ma 01:46

Nem is lehetne ennél jobban leírni, most zárnám le a témát :)

2011. júl. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerez barátokat és igyál kevesebbet.

[link]

2011. júl. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!