Változhattam ennyit?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet hallom hogy milyen szép vagyok.Egyre több embernek tetszem.Meg állítólag amikor megjöttem ebbe az osztályba mindenki jó csajnak tartott.De akkor miért nem mutatták a jelét?Vagy lehet hogy ahogy nő az önbizalmam úgy egyre több ilyen lesz?Pedig én ocsmánynak tartottama magam eddig.De most hogy egyre többször mondják a barátnőim meg tetszem az embereknek egyre szebbnek látom magam.
2011. márc. 28. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.. XD

És ilyenkor csak nézek, hogy mi a szép bennem?? De hát mások nem úgy néznek rád/ránk, mint mi magunkra...

Szóval változhattál, vagy ugyan olyan vagy, mint eddig, csak a többiek néznek rád máshogyan...

2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy mondták páran hogy szép vagy, utána te elgondolkodtál ezen, nőtt az önbizalmad, ez külsőleg is meglátszik, újra mondják hogy milyen szép vagy és mint egy lavina úgy indul be.


Sajnos igaz fordítva is ha az embernek elmegy az önbizalma az is meglátszik rajta.


Am nekem is hasonló volt... mostmár van valamennyi önbizalmam, pedig husisabb vagyok mint régen LOL, de azért megmaradt az önkritikám is szal edzés nyárig :D csak az a furcsa hogy gyönyörű vékonyan olyan kis önbizalomhiányos voltam hogy csak na...


Most h idősebb lettem és több emberrel találkozom sulin kívül, partyban stb. kapok megjegyzéseket hogy csinos vagyok stb. és ez jót tett a pici szívemnek :)))

2011. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aha, velem is pont ez volt. Amikor új osztályba kerültem, és rögtön egy csomó fiúnak tetszettem, meg járni akartak velem, akkor nagyon megnőtt az önbizalmam. És persze ilyenkor egyre több "rajongóm" akadt. Én is gondolkoztam azon, hogy mit néznek annyira rajtam, de tulajdonképpen ők sem tudták megmondani. Úgy "összességében" tartottak jó csajnak. Valószínű, hogy te sem változtál, úgy ahogyan én sem változtam, mikor új osztályba mentem, csak fellegekig érő önbizalomal foglaltam el az új helyemet, és addig nem is volt semmi baj.
2011. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!