Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen szar?

Csak én vagyok ilyen szar?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal, van egy csomó haverom, de nem nagyon hívnak sehová, és még csúnya is vagyok szerintem. Tudom, hogy ez a korommal jár, de ezzel most mit kezdjek?
2011. ápr. 1. 15:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Szia! Látom már mindenki a képpel nyaggat, de küldenél? És egyetértek a nem tudom hanyadik válaszolóval, mindenkiben van valami szép:) ha nem a külsőben, akkor belső adottságokban.:) Unalomra meg... próbálj olvasni, rajzolni vagy írni, fejezd ki magad:) én a "depisebb" időszakomban rajzoltam meg verseket írtam, bennük hagytam a bajomat, és mentem tovább:) na, akkor majd várom a képet, szia:)
2011. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem haverságban nem számít a külső, se lányoknál se fiúknál.Sok olyan lány és fiú van aki nem túől szép és mégis benne van a haveri körbe.Amúgy nem tudom hogy nézel ki,de hidd el változni fogsz,de nem feltétlenül a korod miatt vagy olyan amilyen.itt az a kérdés h. miért nem hívnak, lehet gátlásosabb vagy.Pl. nálunk a haveri körben álltalában az egyik lány állandóan hivogatta a többieket és tök jól megvoltak.Őt ritkábban hívták.Szerintem nyugodtan hívd őket ha találkozni akarsz velük.Az új hobbi is jó ötlet, vagy járj el sportolni, keress valami új elfoglaltságot ahol van közösség is és nem egyedül vagy otthon a négy fal között.
2011. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

09:12 - küldj levelet privátban, és küldök képet. :)

Ez meg egy jó ötlet, hogy olyat sportoljak, ahol mindig emberek között vagyok, nem tudom mért nem jutott még eszembe, köszi. :D

2011. ápr. 6. 14:28
 14/22 anonim ***** válasza:
nahm megnéztem a képet és nem tudom mit vagy úgy oda , egyáltalán nem vagy ronda , szerintem szép vagy
2011. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem csak korod hülyesége, hogy csúnya vagy, mert nem vagy az:D Semmi baj sincs az arcoddal, vagy hajaddal, vagy ilyesmivel:) Keress valami olyat amiben boldog vagy, meg amin esetleg levezetheted a felesleges energiát, ami leköt. Mondjuk capoeira?:D Na szia:)
2011. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, akkor lehet, hogy tényleg csak az agyammal van a baj, mindegy, megpróbálok kezdeni magammal valamit, valami közösségi dolgot fogok csinálni. :D
2011. ápr. 7. 20:05
 17/22 anonim válasza:
cak küldj kérlek egy képet. Ezekhez kicsit értek például az oszt. társaimnak is volt ilyen problémálya és segítettem nekik.
2011. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Írj privátot, és küldöm. :)
2011. ápr. 10. 08:07
 19/22 anonim válasza:

Na, megnéztem a képeket. Más örülne ha így nézhetne ki mint te! De ha tényleg nem nagyon tudsz mit kezdeni magaddal, hát változtass: - adj le pár kilót (most nem adok ötleteket hogyan, nézz meg más oldalakat)

- kicsit változtass a stílusodon (a fényképekből ítélve tetszik a stílusod, csak mindenkire ráfér egy kis változás, persze nem azt mondom hogy cseréld le az egész ruhatárad :))

- sportolj

- menj el közösségi helyekre és próbálj meg szerezni új haverokat (ez egy kicsit hülyén hangzik de ha tényleg akarod beválhat és még jó is lesz)

- én régebbem voltam ugyanígy és megváltoztattam a hajam. Nem befestettem hanem másként vágattam le és úgy sokkal jobban néztem ki és jobban is éreztem magamat.


Hát ennyit tudtam segíteni, remélem mostantól majd egy kicsit jobb lesz neked! :)


U.I.: Nem tudom milyen tanuló vagy de ha közepes, vagy ha rossz, akkor javíts mert ez nem stréberség, hanem felnéznek így az emberre!

2011. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Sztem is csak az önbizalom hiány kisért!!

a többiek szerint szép vagy ,kaphatok énis egy képet,mert nem tudom elképzelni...és addig véleményt se tudok mondani

kérlek!! Ha igen irj privátot!!

2011. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!