Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiúknál ez egy bevett...

A fiúknál ez egy bevett taktika mikor tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor valakivel jóban vagy, és tudod hogy tetszel neki és ő akkor emellett még más lányoknak is csapja a szelet illetve készít velük közös képeket, megy velük városba, csak hogy féltékennyé tegyenek téged? Már találkoztam néhánnyal és mindegyik ezt csinálta.
2011. ápr. 2. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a srácok nem akarnak semmit egyik lánytól se komolyan, inkább csak szeretnek több lányt szédíteni egyszerre. Ha belegondolsz, akkor az a többi lány valószínűleg ugyanígy látja a helyzetet, hogy ő is tetszik, de akkor vajon veled miért mászkál? Érted. Énis ismerek ilyeneket, pedig valósínűleg idősebb vagyok nálad jóval, ez egy típus..
2011. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Néha azért, hogy féltékennyé tegyen, szekáljon. Utána, ha szólsz, hogy zavar, abból lehet a baj (lehet nem is tudta, hogy tetszik neked) ha meg nem, abból (azt hiszi, nem érdekel téged)

De lehet azért is, mert egy bunkóköcsögparasztfarok, és szereti, ha egyszerre 3-4 csaj van oda érte. Ebben az esetben nem lehet sok mindent tenni :D

De komplikáltabb esetben lehet mindkettő, itt elég nehéz megkülönböztetni, hogy ki kivel van...

2011. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

háát...szerintem "ezek" csak menőzni akarnak:PP

Nálunk is van egy ilyen gyerek az osztályban.

Táncoltunk farsangom és akkor X-nek volt a párja(meg előtte is csapta neki a szelet).Aztán meg X legjobb barátnőjétől kérdezte meg hogy járnak-e?

Most éppen nálam állt le:DD

De engem nem érdekel.

Szerintem ha szerelmes beléd akkor csak veled foglalkozik.:)

2011. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!