Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet a gond...

Szerintetek mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé könnyen barátkozom, alapból vidám, mosolygós lány vagyok. Nem egy olyan eset előfordult viszont, hogy lány baráti társaságok, akikkel amúgy jóban vagyok, ha bulizni mennek, akkor egyszerűen nem hívnak el magukkal, pedig nem öltözködöm, vagy nézek ki cikin, nem iszom gyalázatosra magam, nem mászom rá mindenféle gáz pasikra, szóval semmi ilyen alapvető okot nem tudok mondani. Tudom, hogy nem ismertek, de mégis, szerintetek mi lehet az oka, vagy milyen okokat tudtok mondani, amik miatt ez előfordulhat? Ti milyen tulajdonságok miatt nem buliztok szívesen valakivel?
2011. ápr. 3. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem hívnak el, mert tudják hogy te ilyen vagy, ők viszont isznak, meg rámásznak mindenkire, és nem akarják hogy kilógj. Vagy ők már régebb óta vannak együtt, te meg valamivel újabb vagy a társaságban. Vagy azt gondolják valamiért, hogy nem szeretsz bulizni. Vagy csak nem jutsz eszükbe.
2011. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Köszi a választ.

Az a problémám, hogy ilyen orrsövényferdülés szerű dolgom van (lehet hogy az, de én nem tudom megállapítani). Ez a csont ami itt középen megy végig jobbra van elhajolva, a bal oldalon meg ilyen dudor szerűség van az orrcsúcsnál. És így a dudor felett olyan mintha lenne egy lyuk. Nem tudom jobban elmagyarázni:S Teljesen másképp nézek ki bal oldalról meg jobbról... Kezd kisebbségi komplexusom lenni miatta..Nem akarok várni 18 éves koromig...

2011. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, rossz helyre írtam!:)
2011. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, hát feldobtad a napomat :D
2011. ápr. 3. 03:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy helyesebb vagy, mint a barátnőid (vagy esetleg ők úgy érzik), és nem akarják, hogy elszedd előlük a jó pasikat.
2011. ápr. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a csajokkal azt nem szeretjük, ha valaki állandóan túl akarja a másikat beszélni, pl mikor iszogatunk, készülődünk buli előtt. Sok barátnőm nem is akar olyankor jönni ha egy olyan személy is jön aki szereti ha állandóan ő dumálhat, meg a középpontban lehet. Engem mondjuk ez annyira nem érdekel, ha vki produkálja magát, egyszerűen nem veszem figyelembe a hülyeségeit, de sokakat irritál.
2011. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!