Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan nő aki 12 gyereket...

Van olyan nő aki 12 gyereket akar?

Figyelt kérdés
Én 12 gyereket akarok. Van esélyem reá, hogy találok ilyen nőt, vagy ne is reménykedjek?
2011. ápr. 4. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy így gondolkodsz, ritkán találkozni olyan férfiúval, aki fiatalon már a gyerekeken gondolkodik, pláne tizenkettőn mindjárt.

Egyébként nekem is gyerekkori álmaim a gyerekek, bár én 2-3-mal megelégszem majd.

Sajnos a rengeteg veszekedés miatt rossz légkörű családban nőttem fel, talán ezért is szeretem annyira a kicsiket, hogy bizonyítsam magamnak, van a világban még egy csöppnyi kis szeretet. Felnőtt koromban is hasonló körökben szeretnék majd dolgozni.

Ne add fel, a remény mindig ott van. Valakiben biztos megtalálod majd a szerető anyát a jövendőbeli gyerekeidhez. Amúgy is lehetséges, hogy becsúsznak sokasikrek, és ott van az örökbefogadás lehetősége is. Összejöhet, ha Neked ez minden vágyad.

Jó egészséget kívánok előre is, és kitartást a keresésben :)

2011. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!