Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit érez, mikor hallgatja...

Ki mit érez, mikor hallgatja az alábbi számot? Legyetek szívesek sokan meghallgatni! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Hans Zimmer - Davy Jones


http://www.youtube.com/watch?v=AeEZ4HbIqTM


Csak egyszerű kíváncsiság.


2009. febr. 27. 22:43
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hmmm... Érdekes, hogy - ha csak egy kicsit is - de mindenki eltalálja egy-egy "üzenetét, jelentését". :) Amúgy engem is megnyugtat. Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 28. 18:52
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tökolyan, mint mikor nézed a horror filmet.Képzeljétek el: Ül otthon a mániákus elmebeteg gyilkos és a zene 1. felében hallható gyengédséggel készítí el az áldozata képmására a babákat. a keményebb résznél elindul , megöli a kiszemeltet, majd mikor visszatér a kattogó részhez otthagyja a babát és elvonul elmebeteg magányába a holttestel 1ütt....
2009. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
HP
2009. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
82%
Egész jó szerintem ez olyan mint az én lelki világom a munkahelyemen.pusza:)
2009. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem igy hirtelen egy feher szoba villant be, ahova be vagyok zarva...nemtudom minek. Majd egy csatater ahol meg kell kuzdenem az 'ellenfellel'. A vegen pedig egy utca, melette sok szep haz, es hogy ott setalok, es jonnek szembe velem anyak akik babakocsit tolna maguk elott, amirol egy csomo babajatek csung le.

De hogy mitol gondolom ezeket, fogalmam sincs, ez jelent meg elottem, ahogy elindult a zene. :)

2009. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
76%

felbátorodást! Előre! Itt a nagy esély.


Nekem minden filmzenétől ilyen csata-képek jelennek meg a fejemben, és mindegyik rendkívüli érzéssel tölt el... (na jó, azért van béna soundtrack is)


16/f

2009. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az eleje arra emlékeztet, amikor meghalt a nagymamám, arra az ürességre, amit akkor éreztem. Amikor gyorsulni kezd, akkor pedig azt érzem, hogy próbálok erős maradni, hogy képes vagyok elfojtani minden érzelmet. A végén pedig rájövök, hogy minden felesleges volt, amit tettem... Nekem szomorú :(
2009. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
AAze elején mintha altatódal szóla utána meg hirtelen,nyomasztó.a vége megint a kis ártatlan.-
2009. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
73%

Nem tudom valakinek feltűnt e, de a szám Davy Jones-ról szol...

Akiről meg a film alapján tudjuk, hogy nem volt gonosz ember, de elárulták és ezután "szörny" lett belőle...

a végén lassú rész, Jones meghal, nem szenved tovább és teste örök időkre a tengerbe hullik..

2009. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindenkinek feltűnt, csak ettől mindenkinek sikerült elvonatkoztatnia, és azt írtuk le, ami a zenéről _saját magunknak_ jutott eszünkbe, és nem amit a filmen láttunk.
2009. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!