Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit érez, mikor hallgatja...

Ki mit érez, mikor hallgatja az alábbi számot? Legyetek szívesek sokan meghallgatni! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Hans Zimmer - Davy Jones


http://www.youtube.com/watch?v=AeEZ4HbIqTM


Csak egyszerű kíváncsiság.


2009. febr. 27. 22:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

azt hogy nem bírom végig hallgatni. annyira fos.

szóval ez az én véleményem. ez van. de tényleg nem lehet végig hallgatni, olyan lassú...

2009. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, de az a "fos" nem kellett volna oda...
2009. júl. 15. 13:02
 23/33 anonim ***** válasza:
73%
Hát...az eleje kissé nyomasztó,aztán jött a gyorsabb rész,és nem tudtam elvonatkoztatni,hogy ez csak egy filmzene.Szóval nem tudtam másra gondolni,mint magára a filmre.
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó.
2009. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez a zene egy történetet mesél el, egy hercegnő rövid, de annál szomorúbb életét. Először egy álom. A hercegnő egészen kicsi kislány, a hajában arany szalagok, kényelmetlen abroncsszoknyák, de önfeledt. Tél van, hideg tél, egy parkban, kopasz, csontos fák között. A hercegnő táncol a hóesésben és forog, forog, és nevet boldogan, amíg el nem szédül és akkor hanyatt zuhan, kacagva nézi az eget, a havazást.

Azután az álomnak vége és a gyors része egy csomó összevágott jelenetből áll. Először egy lerombolt város képét látom, összedőlt épületeket és halottakat, véres páncélokat és kardokat a porban. Ezután látom, ami történt, egy sötét sereg vonul az utcákon végig, gonosz, könyörtelem ütemre és a város védői megütköznek velük. Végül veszítenek, a gonoszok pedig lerombolják a várost. Azután távolabbi képek, ismét a hercegnő életéből, ahogy mászik kifelé toronyszobákból, hogy szökjön, ahogy sötét utcákon bújkál és keres valakit, majd évekkel később, amikor felnő, a kastélya trónterme tárul elém. Arany, csipkék, faragások, márványpadló, gyönyörű díszek és függönyök. Nincs egyedül, ott van vele egy férfi és egy kislány is. Rohannak, mert a folyosón már közeledik egy kisebb tömeg, meg kell szökniük, mert meg fognak halni.

De elkésnek, mert betörik az ajtót és a gonosz páncélosok lemészárolják őket. A hercegnő a padlón fekszik a saját vérében, még zihálva lélegzik, de a tekintete már üres. A képet végül megint a havazás uralja, majd elfehéredik és itt van a vége.

2009. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%

WOW félelmetes. Amikor begyorsult megijedtem.

Amúgy, nagyon tetszik az előttem szóló elképzelése.:)

2009. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Elején mint egy kisbaba ring egy nyugodtan semmi veszélyt nem rejt körülötte a természet majd mikor elkezd felnőni,egyszerre úgy felbátorodik majd a bátorsága sok dologba beleviszi amibe nem kéne majd végül egy súlyos hibát vét és halálbüntetést kap majd a nyaka körül érzi a hóhér kötelét és felcsendül a belenyugodás zenéje és tudja hogy itt a vég és végül a halál zenéje amikor meghalt a Hős
2009. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan dolgok jelennek meg hogy nézek ki az ablakon és valami miatt vérzik az ujjam és bekötöm amikor hirtelen valaki meg jelen az ablak előtt és betöri én menekülök ki a szobából és fut az a valaki utánam és én csak szaladok és már majd nem oda értem az ajtó hoz és mikor kinyitom ott áll az a valaki én csak szép lassan hátrálok és megöl és a zene végén a padlóra csöpög a vérem és az a valaki elsétál nyugodtan és becsukja az ajtót.
2009. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
HÚÚ a 16:24-esé az eszméletlenül jó!
2009. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
16:24 vagyok: Köszike^^
2009. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!