Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, h ha nagyobb...

Miért van az, h ha nagyobb társaságban vagyok, akk visszahúzódóbb leszek? És nem tudok hozzászólni a "témához" amiről épp a többiek beszélnek? Ha csak pl.2-3 -an vagyunk, akk pedig felszabadult, és bőbeszédű vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni, h ez megváltozzon? :S
2010. márc. 19. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

tanácsot ne tudok adni, de nem vagy egyedül...

én is pont ilyen vagyok

lehet, h csak 1kis bátorság kellene

2010. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális, sok mindenki ilyen.

Amikor csak 2-3 ember van benne egy beszélgetésben, az sokkal bensőségesebb, mint amikor sokkal többen vannak.

2010. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van...

Viszont, az is a bajom, h ha hozzá akarok szólni, akk sem tudok:S XD

2010. márc. 19. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
első: nekem is nagyon sokáig kell gondolkoznom mire 1 mondatot tudok mondani...
2010. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is pont igy vagyok ezzel. Mondjuk nálam még az is számitásba jön, hogy én elég nehezen nyilok meg az embereknek. Kell kb. fél év, mig valakivel igazán felszabadultan tudok beszélgetni. Pont ezen próbálok mostanság változtatni. Hááát lassan haladok. De addig eljutottam, hogy már kevesebb idő is elég, ahhoz, hogy megbarátkozzak valakivel. Nagyobb társaságban pedig nagyon meg kell erőltessem magam, hogy hozzá szólhassak a témához, de megteszem, nem sokszor, de nekem ez is számit. Szerintem veled is hasonló lehet a probléma. Meg kell próbálnod hozzá szólni a témához. Először csak egyszer, csak pár szót. Menni fog :D Aztán fokozatosan növeld az adagot :)
2010. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!