Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a párod az exével tart...

Ha a párod az exével tart kapcsolatot, az téged mennyire zavar?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem baromira zavar. Egyik kapcsolatomban kifejezetten az ex miatt szakítottunk. És pedig nem is az miatt, hogy ők újra egymásra találtak volna, nem erről szó sem volt, csak kialakítottak maguk között egy baráti viszonyt. De engem ez kifejezetten irritált. Semmi több nem volt köztük így utólag visszagondolva, mint egy egész jó barátság. De engem bántott, vagy nem is tudom mit csinált velem az a tudat, hogy a csaj gyakorlatilag mindennel tisztában van a pasimmal kapcsolatban, amivel én meg még lehet, hogy nem teljesen. És a csaj még velem is próbált jópofizni.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én ezt nem tudtam elviselni, és tudom, hogy utólag mindig könnyű okosnak lenni, de erről beszélnem kellett volna annak idején a barátommal, hogy mennyire zavar ez a dolog, és nem rögtön ott hagyni. De mivel nagyon önfejű, makacs nő vagyok, akkoriban így döntöttem, és rögtön cselekedtem. Vigyázzatok kérlek, hogy ti ezt a hibát ne kövessétek el!

2008. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak "tartja a kapcsolatot", az egyáltalán nem. Ha a legjobb barátok, az kicsit bánt, de nem annyira, hogy emiatt dobjam a pasit, de még egy vitát sem igazán ér meg. Amíg én vagyok az, akibe szerelmes, és fontosabb vagyok számára, mint a másik lány, addig nem érdekel.

Én egyébként nem tartom az exeimmel a kapcsolatot, de csak azért nem, mert nagyon viharosan váltunk el. Ha valakivel barátságban szakítottunk volna, biztos, hogy egy új szerelem nem lehetett volna ok arra, hogy végleg kitöröljük egymást az életünkből.

2008. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiány
2008. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
semennyire.nekem a párom exe lett a legjobb barátnőm.neki meg nagyon jó barátja az én volt férjem.akivel ráadásul akkor váltam el,mikor már 1 éve együtt voltunk.őt sem zavarja.bízunk egymásban.az én párom kamionozik,elég ritkán van itthon.megkérte az exemet nézzen rám.nagyon jó barátok maradtunk.néha itt is alszik.de van úgy ha valamivel kapcsolatban nem tudok dönteni(persze a párommal)akkor a volt csajától kérek tanácsot.végül is már jól ismeri és régebben mint én.m sokszor 4-esben megyünk bulizni.és nincs semmi gond,soha.fő a bizalom.miért féltsem az exxtől,ha otthagyta miattam.hisz szabad az akarat,azzal van akivel akar.és az én vagyok!!!!engem csak ez érdekel.
2008. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
jaj engem nagyon zavar mert az exe még mindig szereti,és tuti rámászik
2008. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavar, amíg az barátság és nem több, és tudom, hogy férjem esetében ez így van.

Én sem vagyok rossz viszonyban egyik volt kapcsolatommal sem, az utolsót férjem is ismeri, sokszor még msnen is bezsélgetünk.

EGy jó kapcsolatban, ami ugye kommunikációt, öszinteségen és bizalmon alapul ez nem lehet gond.

2008. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
engem is nagyon-nagyon-nagyon zavar. És én is ott vagyok, hogy már lehet, hogy szakítás lesz belole, annyira zavar....mert az exével 3éve szakitottak,de a csaj most dobbent rá, hogy mennyire szereti és ezt tudatja is vele idokozonként telefonon(váááááááá). Persze az exet elkuldeni nem lehet a búsba mert nem szeretné megbántani! Ez meg engem kikészít. ja, és nem beszélve arrol, hogy kb.20 méterre lakik a pasimtol a csaj!
2008. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar.Számít az is,hogy ki hagyott ott kit.Ha csak magamból indulok ki.-->A mostani párommal,igen jó a kapcsolatunk,és eszünk ágában sincs megcsalni egymást (három éve vagyunk együtt).Viszont,én tartom az egyik exemmel a kapcsolatot,akit annak idején én hagytam ott.Nagyon szeretem emberileg,de mára már csak barátság van köztünk.Viszont,ha avval az exemmel találkoznék,akibe halálosan szerelmes voltam,és ő hagyott ott engem,nem hiszem,hogy ellen tudnék neki állni.Na pont ugyan ezt gondolnám a partnereemről is.Az ördög sosem alszik.
2008. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2008. febr. 22. 16:30
 10/17 anonim válasza:
100%
Qrvára! :))
2008. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!