Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel növelhetném a barátnőm...

Mivel növelhetném a barátnőm önbizalmát?

Figyelt kérdés
Nagyon szerény lány -persze én már hallottam kiabálni is- és például ha megyünk a folyosón mindig egy lépéssel mögöttem jön. Ha beszélgetünk odaáll mellém, és úgy jön, de ha én lemaradok egy picit, akkor zavarban érzi magát, látszik rajta, és mindig hátrafordul. Ha megyünk be valahova, soha nem akar előttem bemenni, az iskolában órákon a tanárok már mérgesek rá, mert nagyon halkan beszél... Hárman testvérek, ő a középső. Talán ez jelent valamit? Én mindig megdicsérem ha tetszik a pólója, odaszaladok ha ötöst kap, meg ilyenek, de mégis mit tehetnék? Nagyon szeretem, ő a legjobb barátnőm. Ráadásul az osztálytársaim arról kezdtek el beszélni, hogy ő egy álszent kígyó, és az iskolába azért mutatja ilyen mimózának magát, hogy felfigyeljenek rá... :(
2011. ápr. 14. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
És Andinak hívják, én pedig Adél vagyok, mindketten 14 éves lányok :)
2011. ápr. 14. 17:05
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem te sem vagy túl nyitott. ha az lennél, előbb utóbb belőle is kijönne az állat=) (saját tapasztalat) menjetek együtt bulizni, esetleg hozd össze valakivel:D gratulálgatni az ötöseiért felesleges.. énis elég büszke vagyok magamra gratu nélkül, ha ötöst kapok:D
2011. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!