Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Hogyan találjam meg önmagam?

Hogy jöhetek rá hogy ki is vagyok valójában? Sok minden érdekel de egyikre se tudom azt mondani hogy 100%osan. Nem tudom mi lesz velem az életben hogy mit szeretnék. Olvastam nem rég egy cikket hogy büszke legyek arra aki vagyok, de nem tudom ki vagyok.

21/f

2011. ápr. 15. 18:18  Privát üzenet  

A válaszok

Hali!

Remélem nem látlak majd egy egyetemen lövöldözni. Azt nem ajánlom. =)

Az vagy, akinek szeretnéd, hogy mások lássanak. És ha belegondolsz, tényleg. :)

Csak erre kell rájönnöd. Ha megvagy, szólj, egy lépéssel közelebb kerültél.

Üdv.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. ápr. 15. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem hogy én ilyet csinálnék :P De hogy mit akarok minek lássanak gőzöm sincs

# 2/4Időpont 2011. ápr. 15. 19:05 Privát üzenet
Kezdj el valamit csinálni, és ha leköt, akkor valószínüleg kedveled. Találd meg önmagadat! :-)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. ápr. 15. 19:21 Privát üzenet
Gondolkozz el,hogy mi a legfontosabb dolgok az éltedben hosszútávon és mire vagy hajlandó érte.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2011. ápr. 16. 12:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy találjam meg önmagam? Amikor azt hiszem végre egyenesben vagyok, újra összezavarodik minden.
Szerintetek hogy találjam meg önmagam?
Hogy találjam meg önmagam? = (

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!