Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem olyan jó a hangom de...

Nem olyan jó a hangom de azért nem is rossz, hogyan tudnám itthon fejleszteni, vagy arra születni kell, hogy jó hangom legyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben adottság, részben pedig pénz kérdése, hogy milyen énektanárt tudsz felfogadni.
2009. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényeg komolyan gondolod akkor járj énektanárhoz,vagy ha suliba jársz kérd meg az énektanárod hogy segítsen össze állítani egy 'gyakorlási tervet'.
2009. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos a tehetség, mert akinek semmi hangja, azon a világ összes énektanárja sem tud segíteni.

Ha te bizonytalan vagy magadban, kérdezz meg másokat, hogy szerintük jó hangod van e.

Ismerősöket, barátokat, családot, esetleg idegeneket.

És ha pozitív visszajelzést kapsz, akkor irány egy zene iskola.

Hajrá! :)

2009. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Ha van kedved meghallgatni engem, akkor ide a keresőbe írd be ezt: Jó hangom van?

És utána légyszi írj választ, hogy hogy tetszett, köszi.

2009. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hallás kérdése
2009. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!