Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ok a válásra! Ha megvert?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok a válásra! Ha megvert? Csúnya ajtócsapkodás, kiabálás üvöltözés! Már csak ennyi maradt a kapcsolatunkból! 6éve vagyunk együtt 2éve házasok!

Figyelt kérdés

Rendes feleségnek mondhatom magam,Háziasszony vagyok mindenben kiálltam a páromért, de elegem lett hogy a haverok azok a mocskos c.....ok belekevernék minden rossz dologba ekkor merészeltem olyan kijelentést mondani ami tény hogy csúnya volt (hogy melyiket választja a retkescigány haverjait vagy engem) de akkor sem érdemeltem meg hogy megpofozzon és elkezdjen folytogatni!

Elegem van ebből a kapcsolatból, 3éve probálkozunk babával 2szer vetéltem és egyáltalán nem akar összejönni ez is teljesen kiborít!Őt is persze mert tudom hogy szeret de néha elfelejtkezik magáról!


2010. ápr. 16. 10:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi aki megvert és fojtogatott, nem szeret téged, úgy hogy ezt rosszul tudod. Én első körben azt nem értem ilyen esetekben soha, miért mentél hozzá? Nem gondolom hogy 2 éve vannak haverjai, előtte is voltak, 6 év után nehéz már ezt megváltoztatni. De mivel most már verésig fajult a helyzet, én nem várnék tovább semmire.
2010. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Te még ott vagy?

Azt meg köszönd meg az égieknek,hogy nem született ilyen embertől gyereked.

2010. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Ha válni akarsz nem kell ok. A bíróság elválaszt akkor is ha azt mondod elhidegültél a férjedtől
2010. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj, vagy ő menjen, nehogy még tovább fajuljon. Én nem bántanék senkit, nemhogy akit szeretek.
2010. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyreket semmiképpen ne vállalj ilyen kapcsolatban.És a legjobb,ha elválsz,amíg nem lesznek még durvább dolgok.Minél tovább vársz,annál nehezebben fog elengedni.
2010. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát....az én uram nem agresszív ember, de már az elején megmondtam neki, ha 1x is kezet emel rám, nem lesz több esélye.A gyakorlat azt mutatja, hogy aki 1x üt, az többször is fog. Kérdező, menj jó messzire és semminemű bocsánatkérést ne fogadj el, válás, kész.
2010. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Ne bánkódjál,hogy ebből a kapcsolatodból nem született gyerek.Sokkal nehezebb lenne kilépned a házasságból.Így viszont én már ott se lennék a helyedbe.Nem férfi az,aki kezet emel egy nőre,hanem gyáva féreg.Nincs olyan ok,amiért elfogadnám,hogy bántalmaznak egy nőt.És ez még csak a kezdet.Mi lesz később?Most folytogat,1 hét múlva pedig a kést fogja beléd mártani?Szerintem ezt nem kéne megvárnod.
2010. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen attól, hogy gyereket szülj egy ilyennek. Remélem lesz annyi eszed, hogy elválsz és nem hagyod, hogy visszakönyörögje megát. Sok nő esik ebbe a hibába, egy szál rózsa, aztán minden el van felejtve. Ha magadat nem is, de a leendő gyerekedet mentsd meg egy ilyen "családi idilltől".
2010. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó hogy ez az oldal anonim mert senkivel nem tudom megbeszélni!

Erőt adtok ahozz hogy elváljak tőle!

2010. ápr. 16. 10:27
 10/32 anonim ***** válasza:
99%
Egyáltalán NEM szeret!Gyerek meg azért nem jön össze,mert ebbe a "kapcsolatba" NEM SZÜLETHET!!!
2010. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!