Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg itt az ideje változtat...

Tényleg itt az ideje változtatni? Az álmom döbbentett rá valamire.

Figyelt kérdés

Van (volt) egy hobbim, az éneklés.

Évekig én voltam a legjobb, mígnem jött egy nyávogós hangú pi**a, aki úgymond 'tönkretette' az elsőségemet, és azóta körülbelül a mély gödör alján nyugszom. Most azt álmodtam, hogy itt az ideje valamit tenni, mert ez így nem mehet tovább. Azon gondolkoztam, hogy jelentkezem az X faktorba, talán szerencsével járok. Tavaly már majdnem megpróbáltam, ott voltam, de megijedtem, és hazamentem.

Szerintetek érdemes megpróbálnom?


2011. márc. 15. 15:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen, ha tényleg olyan jó vagy ahogy te tartod magad akkor fel a fejjel jelentkezz, menny el és bátran állj ki a színpadra és nyűgözd le őket még az sem kizárt hogy viszed is valamire. :) Lehet hogy egy igazi énekes rejlik benned csak te azt még nem tudod. :)
2011. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megpróbálnod.Ha meg sem próbálnád,örökké ott lenne az érzés,hogy mi lett volna,ha.

Merj nagyot álmodni:)

2011. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azonban mielőtt elmennél, jobb lenne ha megkérdeznél egy hozzáértőt is a dologról. Mennyi előadói tapasztalatod van? Vagy nagyon tehetségesnek, vagy nagyon gyakorlottnak kell lenned, hogy megálld a helyed egy színpadon. Ezt csak azért mondom, mert a média nagyon kegyetlen tud ám lenni, és nehogy ellened forduljon... (lásd Szilágyi Attila) Sok szerencsét!
2011. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én valami komolyabbal próbálkoznék, például egy színházban, musicalekben.
2011. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!