Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem van ilyen h*lye...

Csak nekem van ilyen h*lye felfogásom? Nem érdekel a tanulás. Valaki még ugyanígy?

Figyelt kérdés

Itt nem arról van szó, hogy kamaszodok, és jaaaj de uncsi a suli meg ilyenek. Hanem egyszerűen tényleg abszolút hidegen hagy az egész okosodási hercehurca. Engem az se zavarna, ha sík hülye maradnék. Nincs bennem ilyen tanulás utáni ambíció, sose volt, és sose lesz. Maximálisan hidegen hagy. És tudom, hogy ennek így nem lesz jó vége a jövőmet illetően. Bár nem vagyok az a nagyon sz*r tanuló. 3,77-es az átlagom.

Kort, nemet! L/16


2011. ápr. 18. 19:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kommunikáció-és médiatudomány szakra szeretnék majd menni
2011. ápr. 19. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem hülye felfogás, mert a magyar oktatási rendszer egy rakás sz@r, és nagyon sokan utálják még. Velem is ugyan ez van, bár velem azért(lehet veled is ez a helyzet), mert elejétől fogva olyat tanulok, ami egyáltalán nem érdekel. Ha olyan szakot választottam volna, ami tényleg érdekel, akkor szívesen foglalkoznék vele, mivel itthon is a szabadidőmben ezzel foglalkozok.

19/F

2011. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de mostmár azt veszem észre, hogy egyre jobban megjött hozzá a kedvem. Engem nem érdekel a tanulás, de próbálom úgy fölfogni, hogy egyrészt jó legyen nekem, tehát hasznát vegyem majd valamikor, másrészt ne legyen túl nehéz, és ne kelljen erőlködnöm, mert akkor biztos hogy nem fog menni. Szóval legyél optimista, nem kell feltétlen arra gondolnod, hogy ha jó munkát akarsz akkor tanulnod kell, hanem próbáld úgy nézni a dolgokat, hogy legyen hozzá kedved, hogy érdekes legyen számodra. Ja és ami nem megy, azt ne erőltesd, mert csak neked lesz rossz.
2011. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!