Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én miért vagyok ilyen? Utálom...

Én miért vagyok ilyen? Utálom magam.

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim,akiknek olyan jó.Szóval úgy értem,hogy mindig van barátjuk,mindig van valaki mellettük.Mindig mennek randizni és olyan jól érzik magukat.Én olyan vagyok,mint ők,szóval mindig együtt hülyéskedünk,meg röhögünk folyton,de amikor egy fiúval kell legyek,egyszerűen nem tudom önmagamat adni.Olyan hülyén érzem magam és úgy gondolom,olyankor én vagyok a legszerencsétlenebb.Igazából nem is voltam még kettesben egy fiúval sem hosszú időre,akivel együtt lettem volna.Még nem is csókolóztam úgy,hogy igazán szerelmes lettem volna,csak osztálybulikor,amikor igazság-merészség volt.Olyan szerencsétlennek és idiótának tartom magam.:(.

Mit csináljak?Tudom,hogy még fiatal vagyok,15 éves,de hiába mondjátok,hogy még ráérek..Egyszerűen nem tudom mit csináljak.Úgy érzem,mindenki jobb nálam és egyedül én vagyok ilyen.:(.


2011. ápr. 19. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajna ez csak akkor fog megváltozni, ha szerelmes leszel. Én is így voltam. Most már OK.


17/L

2011. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem vagy egyedül a problémáddal. Én is olyan lány voltam, aki azt hitte, hogy soha sem lehet barátja.


Arra gondolj, hogy nincs olyan, hogy soha és olyan sincs h mindig. lehet h a többi lány jár randizni, de nem tudhatjuk, hogy hogyan érzik magukat. És persze ott van az a sok csaj, akiket nem ismersz és ugyanúgy sóhajtoznak egy pasi után.


Tulajdonképp szerelmes szeretnél lenni vagy barátot szeretnél? A kettő nem mindig ugyanaz. Pasit fel lehet csípni, de azt lehet h megbánod, mert nincs mögötte szerelem. Ugyanakkor a szerelmet nem lehet erőltetni.

Bonyolult ez.


Én elkövettem azt a hibát annak idején, hogy már nagyon szerettem volna barátot és ezért összejöttem az elsővel, akinek tetszettem. Hiba volt, pár hét múlva már a hátam közepébe sem kívántam, mert olyan alak volt. Elmondhattam, hogy igen, smároltam valakivel. De mi értelme volt?


Azt javaslom, hogy ha megint eszedbe jut a gondolat, hogy "én vagyok a legszerencsétlenebb, megint nem tudok a sráccal dumálni." akkor amilyen gyorsan csak lehet hessegesd el a gondolatot és koncentrálj a másikra. ne tégy semmit, csak arra figyelj amit mond.

Ha valakivel beszélgetünk és azt látjuk, hogy a másik minden szavunkat figyeli, akkor azt máris szimpatikusnak találjuk.

A kamaszpanasz oldalon is biztos vannak hasonló kérdések.

Fel a fejjel :)

2011. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát tulajdonképpen nem értem mi a problémád. Biztos, hogy nem azért hanyagolnak a srácok, mert amikor velük vagy te vagy a "legszerencsétlenebb". Szerintem g*ci aranyos egy csaj, amikor zavarban van. Vagy a külsőddel van probléma, vagy valami más zavarja őket.

19/F

2011. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd ha ugy erzed,h keszen allsz ra akkor majd minden siman fog menni.. hidd el :) minden rendbe lesz..fel a fejjel! es aki tenyleg szeret az ugy fogad el ahogy vagy!!! meg nemjott el az igazi...
2011. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ezzel a 19 éves sráccal nem értek egyet. Csak azt bizonyítja, hogy neki a külsőség számít.

Hányszor látok olyat, hogy egy nem olyan szép csajnak helyes pasija van és fordítva...

2011. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

régebben, egészen 8.-ig én is ilyen voltam, aztán nekem ugy oldódott meg, hogy fiúkkal is barátkoztam, olyan jó vagy még jobb barátaim lettek mint a lány osztálytársaim, és az ő haveri körükben találtam olyan fiút aki megtetszett, össze is jöttem vele, az már lényegtelen h meddig voltunk együtt, nem pont a mi hibánk volt h nem működött, és utána már sokkal könnyebb volt más fiúkkal megismerkedni, meg minden..sztem keress fiú barátokat....és utána már nem leszel zavarba fiú társaságában sem :)..én ezt tanácsolom

15/l

2011. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!