Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt? 15/L

Miért csinálom ezt? 15/L

Figyelt kérdés

Kb. elsős korom óta kiválasztok magamnak valakit (általában lányt), és olyan leszek, mint ő. Próbálok úgy öltözködi, úgy beszélni, úgy viselkedni, ahogy ő. Figyelem, próbálom megismerni, h milyen, és próbálok én is olyan lenni.


Ezek az "utánzások" általában nem látványosak, szóval nem járok tök ugyanolyan ruhába meg ilyenek, hanem csak én érzem úgy, h olyan vagyok.

Mindig kiválasztok magamnak valakit, most is van.


Miért van ez? El fog múlni?

15/L


2011. ápr. 22. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert keresed önmagad. Ha megtalálod, el fog múlni, de ne másban, hanem magadban kezdd el keresni. Ismerd fel a belőled származó jó tulajdonságokat, és tanuld meg érvényre juttatni őket.
2011. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, szintén 15L :/ érdekelne engem is.
2011. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VODKA0710 válasza:

Nekem a osztálytársam mesélt ilyet. Ő úgy hagyta abba, hogy a tükröt kezdte el utánozni. Talán nem is utánozni, de gondolom úgy találta meg magát (mint ahogyan az első válaszoló bővebben kifejtette). Hülyeségnek hangzik, de szerintem van benne valami.

Viszont, hogy miért van, arra ő sem tudta a választ.

2011. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
keresed azt az embert aki már szociálisan elfogadott, és te is ugyanúgy elfogadott akarsz lenni mint ő.
2011. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keresed önmagad. akiket kiválasztasz valószínű olyan külső és belső tulajdonságokkal rendelkeznek, amik miatt népszerűen, és csodálhatóak, de hidd el, idegesítő az ilyen..hogyha utánzol valakit..
2011. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -Énkimás- válasza:
100%
Lehet, hogy önmagadat keresed, de az is lehet, hogy olyan embert találsz mindig, akinek a barátságát próbálod keresni. Ezért átveszed a szokásait, a stílusát azért, hogy közelebb kerülj hozzá, mint barát.
2011. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en is voltam igy,kerestem onmagam,habar nekem egy szemely volt vegig,es szuksegem volt ra.. ahoz hogy megtalaljam magam,h kialatkitsam az own vilagom,mar nem a peldakepem
2011. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!