Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Boldog vagy most éppen?

Boldog vagy most éppen?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem? :)
2009. márc. 5. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

boldog vhol belül vagyok, mert van saját lakásom, független vagyok, egészséges, vékony, vannak kik szeretnek, szóval rendben vagyok.

de nem tud felszinre jönni ez a boldogság, blokkolja a rossz érzés -de mégsem boldogtalanság- h alig tudom fizetni a hitelt, h alig tudom eltartani magam, enni.. és nem látom, h ez pár éven belül jobbra fordulhatna.. az utcán félni kell, 9után közlekedni sem szoktam, nappal ki akarták pakolni a táskám séta közben.. káosz van minden téren, nem látom az élet és az életem jobbra fordulását, és ettől boldog sem tudok lenni..

2009. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok boldog és még csak elégedett se.Ennek a legföbb okát az anyagi háttér okozza.Probálok ellenne tenni de nem találom a megfelelö utat.
2009. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha a kislányomra és a páromra gondolok , akkor igen. Viszont ha az anyagi helyzetünkre, akkor egyből elmegy a kedvem:-(
2009. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én soha nem vagyok/voltam boldog. Miért?! Azért, mert élek! :@
2009. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Van munkám, van hol laknom, van mit egyek, van egy barátnőm, van autóm, egészséges vagyok, van egy gyönyörű, egészséges kisfiam, egy imádott férjem, aki mindent elkövet a boldogulásunkért. Élnek a szüleim, vannak testvéreim, tudok olvasni, tudok írni, adnak a véleményemre, férjhez mentem, babát szeretnénk......IGEN MOSTANÁBAN BOLDOG VAGYOK!!!
2009. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elhatározás kérdése!

Én pokolian boldogtalan vagyok,de ez így nem mehet tovább!

Sokan írták,nem ragozom én se anyagi helyzet,hitel,idegeskedés mit hoz a jövő!

De most lépek,remélem a boldogság felé,vagyishogy többet nyerek,mint vesztek és legalább BOLDOGABB leszek!

2009. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert...

1. Anyagi gondjaink vannak és baromi nehéz a megélhetés!

2. Olyan emberrel élek aki látszólag szeret de valójában

nem!

3. Nem vagyok egészséges és nem vagyok fiatal az újrakezdéshez!

4. Aggaszt a válsághelyzet!


Igen mert...

1. Van fedél a fejem felett és nem az utcán élek!

2. Még van mit ennem és nem kell kukáznom!

3. Van 2 gyermekem akik távol vannak ugyan tőlem de egészségesek és ez jó érzés!

2009. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
nincs minek örülnöm... 5 40 kor kelek és most 1 34 van xD
2009. márc. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem , de röhögök:D
2009. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

most nagyon boldog vagyok:) megvan az utolsó vizsgám, márcsak az államvizsga van hátra


A párom is itt van mellettem. :):)

2010. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!