Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjak el vacsorázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el vacsorázni egy lányt, ha közben nem éppen boldog párkapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolult ugyanis párkapcsolatban élek, szeretem is a lányt, nagyon kedves, aranyos, de az érzés már nem az igazi, mint másfél évvel ezelőtt volt, de ezt nem akarom részletezni. Hanem azt hogy van egy másik nő, munkatársam, akibe azt hiszem szerelmes lettem, ő is kedvel engem. Nem igazán beszélünk nyíltan, négyszemközt is eléggé visszahúzódó. Randira már hívtam, de nem szeretne engem kellemetlen helyzetbe hozni a párom miatt, tehát ez felér egy nemmel. Viszont szívesen találkozik velem, már kétszer meglátogattam őt, jól elvoltunk, volt már puszi, rózsa, bonbon, persze nem beszéltünk róla senkinek. Most szeretném elhívni egy romantikus kis étterembe, de hogyan hívjam el, mit mondjak neki? Nem akarom, hogy nemet mondjon, viszont ha már ott vagyunk, akkor úgyis nyíltan beszélhetünk, nem lesznek ismerősök, akik meglátnának minket. Gondolom tisztáznánk a dolgokat egymás között, sok jóra nem számítok, de megőrülök érte, muszáj vele találkoznom. Csak hát mit mondjak? Műszaki ember vagyok, biztosan nem jön el velem bojler fűtőszálat nézni, ruhát pedig miért neki kellene nekem választania, hiszen azt gondolhatja hogy ilyeneket a párommal csinálok. Vagy most jutott eszembe, hogy mondjam neki azt hogy pont a páromnak akarok valamit venni, és segítsen választani? Tudom így is aljas vagyok, de legyek még aljasabb? Teljesen össze vagyok zavarodva, nem eszek, nem alszok, folyton csak rá gondolok és ez nagyon idegesítő is tud lenni. Szóval ez van. A dolog bonyolult, ne akarjatok megérteni, csak választ várok. Mit mondjak? Hogyan hívjam? Elásni ráérek később is magam.
2009. szept. 8. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés szerintem hogy szakíts a jelenlegi barátnőddel. Látszik hogy nem szereted igazán. Legalább tartsd tiszteletben az érzéseit és beszélj őszintén vele, jobb mindenkinek ez, mintha máshonnan tudna erről és veszekedések lennének. Szerintem ez az első és legkorrektebb lépés effelé az új lány felé.
2009. szept. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Te egy idióta vagy öcsém.Hogy ajándékot választani a barátnődnek:-)) Egyébként az első válaszolónak igaza van
2009. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

SEHOGY.

Először szakíts.

2009. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már én is úgy látom hogy muszáj lesz döntenem. A minap rájöttem, hogy nem élném túl ha elveszteném a páromat, ezért inkább minden marad a régiben. Nálam kicsit később jött ez a tavaszi zsongás, fellángolás. :) Szombatra már szerveztem egy kis beszélgetős estet ismerősökkel, ott beszélek majd a másik lánnyal. Sajnálom szegényt, de majdcsak talál valaki mást.
2009. szept. 10. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
szánalom vagy
2009. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!