Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha egyedül érzem...

Mit tegyek, ha egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincsenek barátaim, párkapcsolatom sincs és emiatt teljesen egyedül érzem magam. Nem vagyok depresszióra hajlamos ember, de most mégis úgy érzem semmi nem érdekel és szeretnék minél hamarabb kilábalni ebből.
2011. ápr. 30. 03:29
 1/1 anonim válasza:
Ilyen már velem is történt,akkor én próbáltam azt csinálni amit szeretek,és a szépet néztem a világban.Értem ezalatt,hogy süt a nap,zöldelnek a fák,megnéztem egy jó filmet a neten stb.stb.Nem tudom fiú vagy vagy lány de csináld azt amit szeretsz,és ne foglalkozz az emberekkel.Bűnözz,kényeztesd a tested jó kajával,fürdő,szauna stb.Élj és felejtsd el az embereket,kapcsolatokat.Nekem bevállt remélem neked is!
2011. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!