Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan cikiznek azért, mert 13...

Sokan cikiznek azért, mert 13 éves létemre 175cm vagyok. Lány,7. es. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legyél modell.
2011. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pár év múlva már te fogod őket cikizni amikor sikeres modell leszel ők meg a mcdonaldsban sütik a krumplit. Ne foglalkozz másokkal. Magaddal törődj csak.
2011. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első kettőnek igaza van! Irigykednek! Te szép, magas, csinos lány vagy/leszel, aki után majd futnak a fiúk, és sikeres modell lehetsz - ők meg az átlagmagasságukkal beleszürkülnek a környezetükbe... Majd elhíznak, és az osztálytalálkozón megeszi őket a sárga irigység, hogy hú, ebből a csajból milyen tuti nő lett!
2011. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ezzel mi a baj tiszta tuti en is 175 cm vagyok a tobbiek meg minik egy ket ev es a pasik megorulnek mejd erted szeretik a magas csajokat he erdekel a kosarlabda vagy roplabda sikeres lehetsz vagy legyel modell

csak azert cikiznek mert irigyek ne figyel rájuk

szép napot

2011. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Két füled van. Egyiken be.....................
2011. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kezdj egy kézilabdázni vagy kosarazni. Amúgy tényleg csak irigyek, de én ilyen magassággal tuti kéziznék vagy kosaraznék :D
2011. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük !

Egyébként én 12 éves vagyok és 173 cm :D

A magas lányok a legszebbek :)

persze van pár kivétel mint például én :p

2011. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, de csak 158 cm. Örülj neki és sz*rd le a többieket.
2011. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hehe én is annyi vagyok, pont annyi éves, és annyi centi amennyi te! és amint betöltöm a 14-et elküldöm a képeimet modellügynökségeknek, mert meg akarom próbálni! nem vagyok gyönyörű, de manapság úgyis minden modell inkább különleges, mint gyönyörű..egy próbát megér, ha nem többet..:) amúgy meg nem csúfolnak! csak irigyek rád!!!!
2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi probléma!
2011. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!