Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért várom hogy a 30-as...

Miért várom hogy a 30-as 40-es éveimet éljem?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy utálom a mostani életemet és azt várom hogy 30-as 40-es éveimet éljem legyen saját házam családom és hogy végre dolgozhassak?

13/F


2009. márc. 7. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom miért várod én 41 leszek szeretnék 13 lenni, hidd el még mindig jobb mint most 40 nek.
2009. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a 25-től a 35-ig nem a 40-es nem tudom miért ezt írtam emezt akartam:D
2009. márc. 7. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sem igazán értelek... én élvezem a tinédzser éveket, hogy nem kell munkához kötnöm magam, sok a szabadidőm (már amikor), nyugodtan köthetem két copfba a hajam, hogy nem kell másoknak megfelelnem stb. stb. Mondjuk néha tényleg jobb lenne huszonévesnek lenni, de úgy vagyok vele, hogy egyszer úgyis eljön (reméljük), akkor meg minek siettetni? :) (13/L)
2009. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek sosem jó az, amiben éppen van, mert azt gondolja, na majd, ha ez meg az lesz, ha ennyi éves leszek, akkor de jó lesz, de ez nagy tévedés.

Addig jó, míg az ember tanul, utána, ha már dolgozni kell, az egy pokol.

Nagyon kevés embernek adatik meg, hogy azt dolgozhassa, amit szeret, a többiek meg csak azért húzzák az igát, hogy ne haljanak éhen.

A te kezedben most még ott van a lehetőség, hogy boldog felnőtt lehess.

Úgy válassz iskolát, hogy azt a szakmát tanuld ki, amelyiket szereted, amiben kedvedet leled!

Ez egy őszinte, jót akaró tanács! :)

2009. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Valószínuleg már nem vagy annyira éretlen, és nem szereted ha komolytalan tinédzsernek tartanak.

Mondjuk én is nagyon várom már, hogy 30 éves legyek, de ahhoz kell még pár év :)


Azt javaslom, viselkedj komolyan és megfontoltan, beszélgess értelmesen az emberekkel és akkor úgy fognak viszonyulni hozzád, mint egy felnotthoz.

Amúgy a te idod is hamarosan el fog jonni, érdemes várni :)



Princess

2009. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez természetes. Tinédzser korban (szinte) mindenki idősebb akar lenni :)

De azért próbáld meg most is minden napodat úgy élni, hogy szép emlék legyen 20 év múlva! Ezt az időszakot majd akkor fogod értékelni, hidd el! :)


Ja, és nézd meg a Hirtelen 30 című filmet! De komolyan! Legfeljebb nem mondod el senkinek, hogy láttad (fiúként) :)

2009. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Sztem csak arra vágysz, hogy teljesen önállóan éld az életed!Ne szóljon bele a dolgaidba sem a szüleid, tanáraid és csak egyszerűen hagyjon mindenki békén!Vagy nincs igazam?Én már régóta dolgozó nő vagyok, de sokkal jobban élvezem, mint amikor mások írányítása alatt álltam.
2009. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az önállóságra szeretnél törekedni!

Én is alig vártam, hogy végezzek a suliban, dolgozzak, legyen saját keresetem. Házam, családom.

Ezeken már túl vagyok, de szívesen visszamennék a tinédzser korba! Jó lenne újra 10-en évesnek lenni. :-) De már a 20-on évessel is kibékülnék. :-)

2009. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok. nagyon szeretem a koromat: ) nem szeretnék se több,se kevesebb lenni.szerintem minden kornak megvan a maga szépsége: )
2009. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hu én is ugyanezt éreztem 13 évesen, bár újra 13 lehetnék! F/21
2009. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!