Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye nem vagyok EMO-s!?

Ugye nem vagyok EMO-s!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Attól hogy a hajam félhosszú,és nagyrészt a szemembe lóg ugye nem vagyok EMO-s?

Mert az osztálytársaim-évfolyamtársaim azt mondják!

(A hajam:szőkés-barna és nem nagyon szeretem az EMO-sokat!)


2011. máj. 2. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
amég nem vágdosod az ereidet, é snem akarsz meghalni addig nem nem vagy az.
2011. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy érzed?
2011. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kössz a kommenteket,nem érzem úgy!
2011. máj. 2. 17:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy, apukám.
2011. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy hordod a hajad még nem vagy az, hogyha NEM AKARSZ AZ LENNI. Az emosokat nem csak a hajuk alapján lehet megismerni (és nem csak a külső alapján). Egyébként én sem vagyok odáig ezért az új divathullámért (mondjuk soha nem is követtem a divatot) 24L
2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az emo nem divathullám.És bakker jó lenne ha mindenki leszokna az EMO-S végén az s betűről mert így helytelen és sértő.Ne foglalkozz az osztálytársaiddal hülyék és kész.Az emo nem csak a külsőségekről szól.A szőkés barna szín az tök m1 nem kell feltétlenül fekete haj az emo kinézethez.Egyébként meg mit nem szeretsz rajtuk?azt se tudod milyenek.Az ereiket meg csak a Hard emo-k vagdossák.A pózerek mániája ez mert azt hiszik ettől lesznek emo-k.A haj miatt még nem vagy emo.Ennyi.Nem külsőségekből indul ki...
2011. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Puli kutya is emo mert neki is bele lóg a szemébe a "haj"!
2011. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én szememben, és az osztálytársaid szemében is emós leszel, amíg a szemedbe lóg a hajad, hiába mondogatod magadról hogy nem vagy az.


Ha nem akarsz emós lenni akkor menny el borbélyhoz fiam! :D

2011. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az én szememben, és az osztálytársaid szemében is emós leszel, amíg a szemedbe lóg a hajad, hiába mondogatod magadról hogy nem vagy az.


Ha nem akarsz emós lenni akkor menny el borbélyhoz fiam! :D



1.Nem neked kell megfelelnem!

2.Én NEM VAGYOK EMO!

3.NEM VOK A FIAD!XD

2011. máj. 2. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

látszik a kommentedből hogy olyan 13-14 éves lehetsz, de majd ezt is kinövöd hogy ilyen kérdéseket tegyél fel...:)

Nem vagy emós amúgy ettől..xd

2011. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!