Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miértelme van az életemnek?

Miértelme van az életemnek?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hete fogalmazódott meg bennem ez a kérdés,és napról napra jobban érint ez a kérdés. Persze lehet jönni hogy így depis meg úgy depis,meg menjek dokihoz...voltam már ezerszer, de olyan dolgokról van szó amin nemtudok változtatni..konkrétan a megélhetésről van szó. Napi 12-13 órát dolgozok már-már megalázóan kevés pénzért,semmim és senkim sincs, itthon lakok anyáméknál,elég rossz körülmények között, a napi megélhetésre sincs már pénzem, max 15E marad 3/4 hónapra,mindennap csak a stressz,hullafáradtság,egyre jobban süllyedek lefele, vagy 5 felé tartozásaim vannak(bank, sőt már beis lettem perelve)...és még tudnám sorolni. Tudom hazánkban nemcsak énvagyok így vele,meg kinemszarja le hogy mivan velem,de komolyan elgondolkoztam azon hogy ennek az életnek semmi értelme, semminek nemtudok már örülni, még a legapróbb dolognak sem,csak állandóan pörög az agyam hogy milessz holnap,holnapután és azután. Úgyérzem teljesen antiszociális lettem,már utálok emberek közt lenni,mindenki csak pozitiv szövegeket nyom, de nemtudom mire fel. Esténként már kénytelen vagyok 6-7db xanaxot bevenni hogy legalább tudjak aludni,és másnap ugyanugy vár rám a szokásos szar, életunt nap. Valahogy úgyvagyok vele hogy szeretnék megszűnni..örökre, semmi sincs ami idekötne már,bárcsak megdögölnék és talán majd teszek is rólla(márcsak egy nagyon kicsi választ el ettől) mert tudom 10-20 év mulva is ittfogok tartani. Biztos sokan vannak igy mint én, de itt minden csak egyre szarabb lessz,eddíg tűrtem mint a robot,de mostmár az őrület határán vagyok. Mégcsak 26 vagyok, de az egyetlen jövőképem az hogy nemszeretnék létezni.


26/F


2011. máj. 3. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát én nem foglak lehülyézni és nem is tukmállak ezekkel a félig teli vagy félig üres pohár hülyeségekkel. Nagyon sajnálatosnak tartom, hogy egyre több fiatal és a középkorúságot nyaldosó fiatal felnőtt érzi teljesen reménytelennek az életet.

Én világéletemben egy engedetlen lázadó voltam, aki képes gúnyt űzni azokból a tényezőkből, amik az ellehetlenítésemre törnek.

Amit a Te helyedben tennék: módszeresen felkészülni nyelvtanulással egy külföldi életre. Ausztriában Németországban 2000EUR fizud is lehet.

2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ne mindig a negatív oldalát nézd a dolgoknak. Nézd a Pozítiv oldalát. Csajozz, menj el 1 hónapban egyszer moziba. És akkor kapcsolj ki. Nem szabad ekkora traumába esni. Mert a végén felörlöd magad. Menj ki a szabadba, fuss,vagy járj valami sportra, hogy levezesd a felesleges energiád. És akkor valami szépre gondolj, ne azon törd a fejed hogy mi lesz ha... És a gyógyszerről álj le. Az nem oldja meg a próblémád... Vagy talán igen?
2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ma 21:47

13L vagyok

2011. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

kedves 13 lány, ezt komolyan gondolod? szerinted az megoldás a megélhetési gondokra ha moziba megy, meg csajozik??? És honnan szülje meg rá a pénzt??látszik , hogy milyen fiatal vagy...

Kérdező! Egyet értek az elsővel, tényleg jó lenne elkezdeni nyelvet tanulni, ha van otthon pár nyelvkönyved akkor alapfokon meg tudod tanulni pl a németet otthon nagyon hamar , és mehetsz ki ausztriába dolgozni, ahol meg is fizetik a munkádat. Hidd el, csak itt ennyire szar, máshol viszont van esélyed! légy szíves és ne öld meg magadat, mert az nem megoldás. Lehet ennél 100 x jobb életed, csak össze kell szednek magadat és belevágni...sok sikert hozzá!!!!

20L

2011. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az elsőnek és a harmadikak igaza van.Csak is a nyelvtanulással tudsz kilábalni egy ilyen rossz anyagi helyzetből.Tanulj németül,hidd el hamar meg lehet tanulni az alapokat.ÉS NE GYÓGYSZEREZD magad.Az nem megoldás.És ha nem tudsz elaludni inkább tanuljk helyette németet:)Én is kérlek ne öld meg magad.Az nem megoldás!!!!!
2011. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

13L vagyok: Nem csak a mozira gondoltam, hanem pl arra hogy sportoljon az ingyen van. De látom a másik leszólása az hamar megy. Ezeket csak példaként írtam. Ha a városban/faluban fut vagy biciklizik, addig is kikapcsol. Nekem ez jó szokott lenni.

De mindegy...

2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Biblia :)) És nem viccelek.
2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

13 lány ez neked a leszólás? Ez az igazság. Hiába sportol vagy mozizik vagy mit tudom én mit csinál, azzal nem oldja meg a problémáit, maximum pár óráig nem gondol rájuk. Inkább arra kell koncentrálni, hogy hogyan oldja meg, nem pedig elterelni róla a gondolatait. Ha elkezdi a változtatást akkor máris boldogabb lesz, mert tudni fogja, hogy jó úton jár, és akkor nem lesz szükség ilyen semmit nem érő pótcselekvésekre.

Utolsó: remélem csak viccelsz...

2011. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12:46 voltam
2011. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja és még annyival kiegészíteném, hogy lehet,hogy téged kikapcsol ha biciklizel a városban meg ilyenek, de tudod neki FELNŐTT problémái vannak amit te még nem érthetsz, mivel még a szüleid tartanak el.
2011. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!