Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy teljesen...

Normális, hogy teljesen másként viselkedem az új osztályomban, mint a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek annyira nyílt lenni, és úgy érzem ha mondanék is bármit az felesleges lenne, egyszóval körülbelül semmi mondanivalóm nincs. Pedig szeretnék jóba lenni velük, de az a baj, hogy nekem nem megy az, hogy pár alkalom után úgy viselkedjek velük, mint az évek óta ismert emberekkel.. Mert van 1-2-3 lány, aki úgy viselkedik, mintha már évek óta jóba lennének(ölelgetik egymást, felszabadultan nevetgélnek stb..) Hogyan tudnék ezen változtatni?

És az önbizalmam is alább hagyott. Mármint amikor a barátaimmal vagyok, ugyanolyan, de suliból hazajövet nem érzem magam olyan szépnek, csinosnak, mint eddig. És mindig úgy érzem magam, mintha tök ízléstelenül lennék felöltözve.:S

14/l


2010. szept. 5. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én is így érzetem,és el kell mondanom,hogy harmadik év végére(!)sikerült annyira összehangolódni a csapattal,hogy mostmár minden oké.De első év végére már azért megismertük egymást és jól elvoltunk.Ilyenkor,középsuli első osztályában szecskaként mindenki nagyon gyámoltalan:)Majd belejössz nemsokára!Az önbizalom visszaesése az új környezettel és idegen emberekkel jött.Pár hónap,és Te is megtalálod a barátaidat,aztán onnantól menni fog minden.Biztos,hogy a közel harminc pulyából lesz legalább egy olyan,akivel jóban lesztek.Az idő elsimítja a dolgokat:)
2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nos velem is ugyanez van... most már városba járok suliba, és szinte mindenkit szebbnek látok körülöttem...
2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is más városba járok, kedves utolsó:S (Bp..)

Első, köszi, remélem minden okés lesz:)

2010. szept. 5. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nem olvastam végig, csak a kérdést, tehát most csak arra válaszolok. :D

Amúgy igen, teljesen normális. Az ember mindig álarcot húz magára, és soha nem mutatja való énjét. Minden embernél teljesen más maszkot visel.

15/L

2010. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én már egyéve uj suliba járok és ott eléggé csendbe vok viszont sulin kivül a barátokkal meg be nem áll a szám..a magam móődján partyarc..vaneziigy.
2010. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!