Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám növelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni a csajozási önbizalmamat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval most szakítottam barátnőmmel. MOst egyszerűen nem merek oda menni egy lányhoz beszélgetni meg ilyenek! És egyszerűen nem tudom mit tegyek félek oda menni egy lányhoz!

Tudnátok segíteni hogy tudnám ezt kizárni az életemből.


2010. máj. 19. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj eleinte olyanokkal,akik nem jönnek be...
2010. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön kettesben beszélgetni. menj haverokkal, lány barátokkal bulizni, vagy ilyesmi, és mondd a lányoknak, hogy hozzanak olyan csajokat, akiket nem ismersz még. szerintem a legjobb módja az ismerkedésnek.
2010. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első válasz hülyeség sztem, mert ha olyanokkal ismerkedsz akik nem jönnek be, attól egyszerűen nem fog fejlődni a "csajozási önbizalmad" merthogy nem csajozol, hanem barátkozol :D

ha túl vagy már a csajon, akkor szedd össze magad, és igenis menj oda, ha meg nem vagy túl az előző barátnődön akkor meg felesleges is erőlködni még... akkor várj

2010. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt majd segít:

[link]

2010. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!