Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan sikerült elfogadni a...

Hogyan sikerült elfogadni a külsődet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok embert megkérdeztem mi a véleménye rólam. Illetve azért összetudom hasonlítani magam másokkal, és vannak nálam sokkal rosszabbak is. Szerintem ha valaki nem néz ki túl jól, de a szülei agyba-főbe dicsérik akkor azt gondolja, hogy jól nézki, illetve fordítva. Az önbizalom gyerekkorba alakul ki. A lányt az apának kell dicsérni, a fiút az anyának.
2011. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én elégedetlen vagyok magammal de nagyon, mind testalkatra mind arcra (nem vagyok kövér sőt sovány vagyok)

nekem is sokan mondják, hogy nem vagyok csúnya, de a szüleim nyilván nem mondják vagy a jóakaró barátaim, hogy hát fiam te a szarnál is csúnyább vagy

2011. máj. 13. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, de azt senki se fogadná el, ha úgy nézne ki, mint én. Engem az első válaszolóval ellentétben tényleg mindenki más is rondának tart.
2011. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelt sohase csak max az hogy mások mit gondolnak rólam. de az se érdekel már. egyszerűen leszarom.
2011. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de én hiába próbálom akkor is mások véleményére adok, nem akarok a röhögés tárgya sem lenni
2011. máj. 13. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha sovány vagy, egyél egy kicsit többet (hmm hízókura :D)

és arcra...? elég ha a frizurádat a te arcod szerint választod ki (kérdezz egy fodrászt mi állna neked jól) és hidd el másképp fognak látni az emberek :) DE HIDD EL NEM A KÜLSŐ SZÁMÍT! :)

2011. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi, a hajam illik az arcomhoz, a külső nems zámít de sajnos azért egy kicsit igen :D
2011. máj. 13. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

én is elég vékony vagyok, sokáig utáltam magamat. tudod, ezt a környezeted is érzi, ezért állandóan bosszantottak valamivel. én pedig még mivel nem fogadtam el önmagam, ezért nem mertem visszaszólni. körülbelül egy évvel ezelőtt újra beszólt egy lány. és ekkor VISSZASZÓLTAM NEKI! hihetetlen érzés volt. úgy éreztem, hogy megvilágosodtam. ha valaki beszólt, visszaszóltam. hihetetlen, hogy mennyi erőt adott. megjött az étvágyam is és már elhittem, amikor valaki azt mondta, hogy:"úristen, de szép vagy!" talán így lett önbizalmam. már nem azt mondtam neki, hogy ne viccelj, hanem megköszöntem. elhittem, hogy ez tényleg így van. amikor belenéztem a tükörbe reggel, smink nélkül, elmosolyodtam, mert valaki reggel úgy néz ki, mint egy boszorkány, én viszont még reggel is tűrhetően nézek ki.

pár tanács:

*keresd magadban a szépet, és SOHA sem a csúnyát!

*ha anyukád vagy apukád megdicsér, akkor fogadd el, és ne azt gondold, hogy csak azért mondta, mert a gyerekük vagy, hanem azért mert így van!

*ha valaki valami rosszat mondd rólad, gondolkozz el rajta egy kicsit! ha igaz, akkor próbálj meg változtatni rajta, ha viszont semmi köze a valósághoz, akkor figyelembe se vedd!


remélem tudtam segíteni

14/L

2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ez most jól esett :):)
2011. máj. 13. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:
az emberek hülyék, ne nagyon foglalkozz a véleményükkel. értelem szerűen te se sértegess másokat. és ne másokhoz méregesd magad.
2011. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!