Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megéreztétek már mások halálát?

Megéreztétek már mások halálát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
nem.de 2009.jan-.1 én anyukám kiteregetett,pedig a babona szerint az tilos...érdekes ő a babonás, én nem, mégis mondtam neki. hogy rossz érzésem van,megróttam amiért nem bírt várni még 1 kicsit a tergetéssel.1 hétre rá meghalt a kiskutyánk:-(((((((
2009. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
ja az kimaradt h. a babona szerint ha 1.-én kiteregetsz az vki halálához vezethet..:-O 1.voltam
2009. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a nagypapámét. Én láttam a családból utoljára mert aznap késő délután mentem be a kórházba és mindenki más délelőtt volt bennt. És valahogy éreztem hogy most utoljára jövök be. Adtam neki puszit, beszéltem hozzá és sokáig benntvoltam. Tudtam hogy akkor látom utoljára. Aznap éjjel pedig meghalt.
2009. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

De az én halálom esetleg nem akarná valaki megérezni? :O

2009. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Apukám bűnügyi technikusként rengeteg ember halálát érezte meg: találkozott néhány vízihullával, többnapos akasztottakkal (ők általában maguk alá csinálnak), de elmondása szerint a legrosszabb illata annak a hullának volt, amit egy csomó széna alatt találtak meg az eső utáni nyári forróságban, mert az a hulla már szinte folyt...
2009. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem régebben voltak ilyen rossz érzéseim.

Hogy meghalt e utána valaki, azt nem tudom.

De amikor egyszer volt egy ilyen érzés, akkor utána mondták a tv-ben, hogy meghalt Cserháti Zsuzsa...

2009. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én saját édesapám halálát éreztem meg:'(
2009. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
igen az apukám nagymamájának a halálát éreztem meg, pont a születésnapomon történt. Egyet csörgött a telefon, mondtam anyuéknak, hogy a mama azt fogja mondani, hogy a dédi meghalt..elkezdtem sírni, anyuék felvették a telefont és igazam lett :(
2009. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell mindig lepontozni? Mi az ideális válasz?
2009. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

húú nekem 2 érdekes egybeesés is volt már :S

egyszer azt álmodtam hogy kiesnek a fogaim.. ez a babona szerint halált jelent, és egy héttel utána meghalt a tengerimalacom.. aztán nemis olyan rég, pár hónapja meg azt hogy végignézem ahogy lezuhan egy repülőgép.. másnap nézem a híradót, lezuhant egy repülőgép :S ..tökre ledöbbentem, csak tátott szájjal meredtem a tvre

..egyik se ilyen visszatérő féle volt, szóval aztse mondhatom hogy a sok eset közül véletlenül éppen összejött.. tökre elgondolkoztató

2009. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!