Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megéreztétek már mások halálát?

Megéreztétek már mások halálát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
22:57 - ezután most kirázott a hideg. Ez nagyon durva, lehet valami képességed van. Én lehet megijednék az ilyesmitől...
2009. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
édesapám halálát éreztem meg. a halála előtti fél évben mindig olyan képek voltak a fejemben, hogy fiatalon boldogan mosolyog, majd hogy miket ért el. állandóan azon gondolkoztam, milyen élete volt addig... mintha sejtettem volna, hogy nem sok van hátra neki.. és egyszercsak hirtelen jött a hír, hogy egy balesetben meghalt :(
2009. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az agyik tanárom halálát éreztem meg. Biztos voltam benne, hogy megfog halni..(nem is tudom miért) és kb. 1 hónapra rá meghalt...
2009. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Megálmodtam a nagyszüleim halálát, és a közeli ismerősökét.

:\ eléggé egy rossz élmény, de legalább tudom mifog következni.

2010. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Én nem éreztem,csak tudtam,hogy megfog történni.86 éves volt az apai ágon a mamám(akit nem nagyon szerettem,mert ő sem szeretett engem),és akkor őt 2006-ban elhoztuk hozzánk,mert egyszer elesett.Aztán 2007 októberében(vagy október környékén,pontosan nem jegyeztem meg a dátumot) délelőtt még vécén volt és mikor kijött,ránéztem(semmi sem látszott rajta),és azt gondoltam,hogy ebéd után megfog halni..és még ebéd közben meghalt..


Részvétem mindenkinek.

2010. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

az egyik nagynénémnek van egy képessége. megérzi a halált. akaratán kívül. mert egyébként nem érdeklik ezek a dolgok, de mégis időnként késztetést érez rá, hogy nézzen valakit. ha valakit elkezd nézni, de úgy, hogy le sem veszi róla a szemét, amíg látja, akkor tudjuk hogy az az illető egy héten belül meghal.

egy olyan ember, aki ilyen és ehhez hasonló dolgokkal foglalkozik, egyszer csak ránézett (nem tudta róla ezt a képességét) és annyit mondott neki: "Te élet és halál ura vagy."


nagyon örülnék, ha örököltem volna ezt a dolgot, mert érdekesnek tartom, de úgytűnik, bennem ez nincs meg.

2010. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!