Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az élet gonosz kis csavarjai?

Az élet gonosz kis csavarjai?

Figyelt kérdés

Az iróniának gonosz humora van...Lehet hosszú lesz.

Amikor általánosba jártam volt egy kislány az osztályban akit egyfolytában basztattak a többiek.Én voltam a főkolompos.Alacsony volt,mindig gáz ruhákba járt,tiszta antiszociális volt,mindig elbújt valami magányos helyre a könyveivel mi meg megkerestük hogy röhögjünk rajta.Alig beszélt valamit,ha meg igen alig hallatszott,duci volt,kócos volt,sose láttad barátokkal.

Én meg hát...szerettem röhögni másokon.Leszögezem hogy nem tanultam olyan rosszul,kb. 3,9 átlagom volt,de hát na dúltak a hormonok.

Irritált hogy ilyen volt a csaj,(ha még nem tiszta,férfi vagyok)ezért piszkáltam folyton.Persze én nem mentem addig hogy leköpjem(mert mások egyszer csinálták)de volt hogy kigáncsoltam,lekrváztam,röhögtem mikor sírva futott el,meg minden amit egy s*ggfejről el tudsz képzelni.

Szóval a lényeg most jön.

Már 11 éve vége van a sulinak.Pontosan 3 hónapja találkoztam megint a csajjal...vagyis nővel.



Ú.R.I.S.T.E.N


Ez volt az egyetlen gondolat ami 10 másodpercig visszhangzott a fejemben.

A nő valami álom lett.Hihetetlen szépség.Nem az a fajta szépség mint a krvás dögösség hanem tényleg,gyönyörű,ugyanolyan sötétszőke a haja volt mint rég csak megnövesztette fenékig,rikító zöld szeme van,ami olyan mint valami kib@szott gyémánt,eszméletlenül szépen lefogyott,nem csont,de nincs rajta felesleg,arányos teste van,kecses csípője van,látszik rajta hogy kondizik mert nincs petyhüdt karja hanem vékonyan,szálasan izmos,de nem ront semmit az összképen,semmi plasztika nincs rajta,arcon simán felismerném,mert sok ilyen barátnőm volt már,cicije sem,mert olyan kicsike,de nagyon szép formás,gyönyörű szép arcra,mindenre.

Ahh bakker leültünk beszélgetni.Teljesen megbocsájtott,vagyis pontosabban fel se hozta az általánost.Mindig mosolygott,nem azzal az álmosollyal,mint sokan,a szeme is mosolygott,olyan kiegyensúlyozott és gondtalan volt.Ragyogó mosolya van.

Olyan szép hangja van hogy dalba kellene komponálni,még mindig halk,de olyan kellemes és üdítő.Mesélt magáról hogy mi van vele engem is kérdezett,az egész olyan bizarr volt ahogy bánt velem,azok után ahogy én vele.Mesélte hogy 16 évesen kiköltöztek a szüleivel Svédországba,és ott járt egyetemre,most 27 éves.Úristen az egész nő olyan mint egy friss tavaszi szellő.Nyaralni jött Magyarországra vissza,persze nem szó szerint,csak szeretett volna hazajönni egy kicsit.Történész lesz,nem tudom hogy ez mit foglal magába,de nagyjából ezt mondta.

És férje van.Építészmérnök.

És fia.3 éves.

És meg akarok halni.Ott másfél óra alatt belezúgtam.És semmi esélyem nincs.Nem is érdemlem meg.3 hónapja folyamatosan kínlódom,lejárok arra a helyre ahol találkoztunk,mondta hogy gyakran megy el arra,sokszor találkoztam vele,jókat beszélgetünk.Legutóbb 3 napja láttam.A fiával.A fickóval és az Ő fiával.Nem mertem oda menni,inkább elrohantam vissza haza.

Ha valaha is elgondolkoztam azon hogy kit veszek feleségül,akkor őt képzeltem magam mellé.

De mindegy,már késő.Az elején már elkúrtam.Életem nőjét üldöztem el.Ha belegondolok hogy egy osztályba jártunk,egy levegőt szívtunk,egy idősek vagyunk,én állhattam volna vele az oltárnál,a MI gyerekünket tartaná a karjában,én foghatnám a kezét,ha akkoriban nem lettem volna olyan elcseszett egy vak hülyegyerek.Küzdöttem volna a szívéért,még akkor is ha kikellet volna vágnom érte a sajátomat.Csak az volt a baj,hogy nem volt mit kivágnom.Már oda tudnám adni,de nem fogadná el.

Valaki megölne?


2011. máj. 20. 17:57
 1/8 skarma ***** válasza:
100%

Először is nyugi. :D

Hát seg*fej voltál... ezt nyilván tudod. Talán épp azért reagált a kis gyerek éned ilyen furán a lányra, mert érezte, hogy ő az igazi, de nem tudta kezelni. Nem is tudom, mit csinálhatnál, az hogy megbocsátott, jele annak hogy boldog az új családjával, ahonnan nem lenne szép dolog kirobbantani őt, már ha el tudnád csábítani.

Egy kérdés: biztos hogy úgy érzed, ő nagy ő, nem csak a szépségébe szerettél bele, vagy csak fellángolás?

2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem fellángolás:(

Ő az.Sokat találkoztunk,ismerkedtünk,sajnos Ő az.

Igazából nem akarom elcsábítani.Olyan boldog.Olyan jó így neki.Csak olyan nehéz elviselni...

2011. máj. 20. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, kezdjük a végéről: megölni senki sem fog, azért elég hosszú börtön járna.

Ha tudod hogy semmi esélyed, akkor onnan már nincs olyan messze hogy túltedd magadat a dolgon. Persze rohadt nehéz, én is egy felelőtlen pillanatomban szakítottam 3 éve az akkori barátnőmmel, és azóta is csak őt tudnám elképzelni mint a feleségem, akarommondani életem párja. Na de az a hajó nekem elment, igaz még nem házas, de elég közel van hozzá, úgy tudom jól kijönnek, nekem meg nem lenne lelkem felkavarni őt azzal, hogy odaállok elé aztán kerek-perec megmondani hogy miújság, mert őt anno nagyon megviselte a szakításunk, főleg mert a gimi alatt is megtörtént köztünk ugyanez (mármint hogy együtt voltunk, aztán én mondtam ki hogy vége). Úgyhogy kussolok és próbálok valaki mást találni, akiről majd szintén azt fogom gondolni hogy ő a legjobb, legkedvesebb, legszebb stb. stb. nő számomra.

2011. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy az iróniának van gonosz humora?:D Az irónia az MAGA a gonosz humor. :D


Amúgy meg, üdv a Karma világában.

2011. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 skarma ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor tulajdonképpen mihez akarsz kezdeni?

2011. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináljak.Már arra is gondoltam hogy beletemetem magam a munkába,de két hét után se bírtam,megint találkoztam vele.Őszintén,nem tudom.

Remélem úgy lesz ahogy K G mondja és egyenes az út hogy túltegyem magam rajta.

Nem tudom.Ez a mondat most jól jellemez.Nem tudom.

...a karma egy kegyetlen úrnő.

2011. máj. 20. 20:20
 7/8 Vree ***** válasza:

Hát sokat nem lehet hozzátenni, azért rendes gyerek vagy. :) De azért gondolj bele. Nem volt megírva hogy ő ilyen lesz. Vagy ő megharcolt érte vagy valaki más ember segített neki és támogatta. Inkább azt lásd meg benne hogy bármelyik lány lehetne ilyen. Nyilván egy "kész termékbe" könnyű beleszeretni, miután valaki más már ápolta, támogatta, felhozta valamilyen szint. Hogy benne megvolt már akkor a lehetőség - és a legtöbb gyerekben megvan - azt meg elszúrtad, de hát mit csináljunk, a gyerekek hülyék. Én csak azt mondom hogy ha akkor más vagy (ami eleve oximoron) és veled köt ki nem biztos hogy ide jut. Remélem megérted hogy ezzel nem téged akarlak leszólni.


Igazából nem tudok mit mondani, le lehetne vonni minden barom tanulságot de szerintem szenvedsz eléggé magadtól is. Tovább kell lépni azt kész.

2011. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha már a sorsnál tartunk ez nem a végzet, hanem a kezdet.

a rút kiskacsa másképp

először is neked ki kellene fejezned szerintem azt, hogy nagyon megbántad a múltat. nem csak miatta, magad miatt is. ez a legtöbb amit tehetsz.

a másik az, hogy amellett hogy sosem fogod elfelejteni, el kell engedned őt. elfogadni hogy így alakult, és ő sosem lesz a tied.

viszont ez egy lehetőség arra, hogy megváltozz, elutasítsd a múltat és tökéletesítsd magad. és akkor talán találsz egy olyan lányt, aki neked való, és szeretni tudod, és ő is szeret. ez a lány pedig a múltad kellemes de lezárt szereplője lesz.

nincs is nehezebb dolog elviselni egy embernek az életben mást, mint az, hogy nem lehet minden az övé.


irónia? igen ez a minimum azok után, amit vele tettél, és ezt te is tudod.

2011. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!