Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim állandóan?

Figyelt kérdés

Van 1-2 fiú aki folyton úgy mond megalázz.. Hozzájuk se szólok,de ők ok nélkül elkezdenek megalázni a többiek előtt. Nem tartom magam szépnek,tudom,hogy vastag a combom,mindig tisztán járok suliba is. Direkt nem hordok,olyan ruhát,ami nagyon kihangsúlyozná a vastag combom.. Piszkálnak azzal,hogy alacsony vagyok,mekkora a mellem,hogy szerintük én milyen ronda vagyok persze ők magukról azt hiszik,hogy tökéletesek és még sorolhatnám. Inkább nem is társalgok az osztálytársaimmal mert elegem van belőlük ezért.. Egyszer volt,hogy megkérdeztem egy fiút aki állandóan azzal piszkált,hogy mekkora mellem van,hogy miért tette?mire volt ez jó neki? Erre azt válaszolta,hogy "mert tetszettél és azt hittem ez bejön a lányoknak..." Hát nem hinném,hogy pont én tetszek az osztályból ezeknek.. De vajon miért piszkálhatnak?Mindig megvédem magam,de azért a lelkem mélyén nekem is fáj,hogy ok nélkül így megaláznak páran mert ők ebben élik ki magukat..


Ti mit tennétek a helyemben?:S


15/L


2011. máj. 27. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyu

engem is csúfolnak(nem vagyok duci, de csontváz sem) általában visszahúzódó vagyok, ottvagyok az osztályban, de nem sokat számítok :-P Szóval csak ott ülök, és elkezdenek 'csúfolni' nem az alakom miatt, a nevem miatt(szerintem) meg éneklik nekem az 'álmodj királylány...'-éneket.

A tavaly mág nagyon zavart én is rosszul éreztem magam miatta, sőt kivörösödtem, szval szégyeltem magam, kb aztéreztem amit te most.De nem szóltam vissza nekik semmit.

Aztán az idén, mintha elfelejtették volna, alig mondtak rám valalmit. De azért mostanában is megmaradt ez a szokásuk, és elkezdik énekelni az éneket, mikor felállít a tanár felelni :-p de nem figyelek rá, nem zavar, és utána nem mondják, ha látják h nem idegesít.

Ezzel történtettel csak annyit akartam elmondani, hogy nem mindig kell felvenni az ilyen hülyeségeket. Tudod mennyi butaságotcsinálnak a fiúk a kamaszkorban:-P

Nem szabad hagynod azt, hogy ők szórakozzanak rajtad, és te rosszul érezd magad. Szóval mutassd meg nekik, hogy téged nem érdekel az ő hülyeségük.


A mi osztályunkban is van egy lány, neki is vastag a combja nagy mellei vanak, szóval ducibb egy picit, és elég magas. kb 173 cm.

Őt állandóan csúfolják, mondanak rá ezt azt, de legtöbször azt hogy 'viziló'.(őt fogdossák is)

De nem rossz 'szándékkal' csúfoljak, tehát nem azért mert utálják, sőt, mondják neki hogy 'szeretlek' meg iylensmi.

A Te helyzeted is ilyen, nem rossz szándékkal csúfolnak, hanem biztosan tetszel nekik. A fiúk ebben a korban már csak ilyenek...:-) nehéz velük :-P igy mutatják ki ha tetszik nekik valaki, vagy akarnak tőle valamit, nem közömbös számukra az a valaki akit csufolnak'.


Tehát nyugi!

A kérdésedre válaszolva röviden: Próbáld meg azt, hogy fel sem veszed azt amit mondanak, mikor meghallod, elfordulsz, felemelt fejjel tovább mész, ne foglalkozz velük. Először nehezebben tudod megteni, azt hogy nem figyelsz rájuk, de aztán az egyik füleden bemegy a másikon ki jön.

És nem mindig lesznek ilyenek a fiúk, ki kell nőjjék ezt a butaságot.:-)

bocsi hogy ilyen hosszura kerekedett.

2011. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha én lennék az osztálytársad, talán még a hajad is meghúznám :-)

Szerintem pont az esetem lennél.

A fiúk is valami ilyet tesznek... próbálgatják magukat, meg téged. Hogyan jöhettek össze, hogyan viselkedhetnek veled, ilyesmi. Meg persze hencegnek a többi fiú előtt.


Azt mondom, hogy ne foglalkozz velük túl sokat. Éretlenebbek is, mint te (bár nem sokkal: 1 évet számoljál le a korukból).

Idővel majd ők is megtanulják, hogyan szólítsanak meg téged úgy, hogy figyelj is rájuk.

2011. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz veluk :)


HA van kedved adj msn t és beszelgethetunk :)

2011. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem lehet neked privit írni..:( Akkor írd meg te nekem priviben az msn címed ^^
2011. máj. 31. 17:00
 15/16 anonim válasza:
Engem is mindig piszkáltak 4-5.-es koromban tényleg elég érdekesen festettem bevallom és még rosszul is reagáltam mert kiakadtam stb. 140cm 50kg-nak lenni nem álom.Nem is voltam népszerű alig volt pár barátom.Most 7.-es vagyok népszerű az osztályban az éfolyamban és a többi osztályban.És annyit én sem változtam 160cm 57kg vagyok most.De, mint kiderült nem ez számított azért piszkáltak a fiúk mert hülyén reagáltam de megtanultam hogy lehet máshogy is és egy idő után a piszkálók lettek a legjobb haverjaim :D Most is sokat segítenek ha valaki egy rossz szót is szól hozzám megvédenek szóval kedvesek velem. Ezzel neked is azt akarom tanácsolni hogy próbálj meg beilleszkedni és hagyd figyelmenkívül a beszólásokat. Ha meg valaki azt mondja itt a bögyös két választ is bevethetsz ha lány az illető és vissza akarsz szólni egyszerűen csak annyit kell mondanod hogy nekem legalább van mellem nem úgy mint egyeseknek.Ha pedig fúk akkor mond azt hogy köszönöm ezt bóknak veszem én legalább is ezt csináltam és bejött :D som szerencsét :D 14/L
2013. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Velem is körülbelül ugyanez a helyzet a mai napig. Mint nálad az 1-2 fiú, az én osztályomba is van két fiú akik folyton piszkálnak. Ráadásul mindkettő cigány... Órán radírral dobálnak, ha éppen az én padom mögött ülnek akkor rugdossák a székemet, ha véletlen hozzámérnek akkor úgy viselkednek mintha valami halálos méreg lennék, stb. ...

Én is eléggé visszahúzódó vagyok az iskolában, kevés baráttal. + az én családom sokkal szegényebb mint az osztály legtöbb tagjának. Mivel kecskéket tartunk otthon, ezért az osztályban a lányok elneveztek "kecskenőnek". És tanulmányokban okosabb vagyok náluk, jobban énekelek, sokkal jobb vagyok rajzolásban (úgy értem: csaknem élethű dolgokat tudok rajzolni). Ezek is lehetnek okok. a két fiún kívül van még két cigány az osztályban, két lány. És ami a legrosszabb, hogy az osztályban vagyunk 24-en, azokból 14 lány és csak 3 kivételével mind utál engem, ismeretlen okokból. Ami pedig a fiúkat illeti, ott szerencsére csak 3-an utálnak. Ezért is akarom otthagyni azt a sulit mihamarabb. Na meg hiába mutatom azt hogy nem érdekel amit csinálnak, ők nem fejezik be, és ez már több éve tart. De egyszer nagyon begurultam a két fiúra mert elvették a rajzaimat (mert hát azokat kincsként őrzöm), és már szinte ordítva mondtam nekik hogy dögöljenek meg. És ezeknek a fiúknak a bátyjaik is ugyanúgy nem hagytak békén. Ráadásul egy 5 napos tábort is ki kellett velük bírnom. És még volt egy két évvel idősebb ember akit nem tudtam honnan ismer engem és ő sem hagyott békén. Mellesleg én is vastag combú - viszonylag nagy mellű vagyok. És nekem is mondogatják azt hogy szeretnek. Nemrég azt mondták jól nézek ki, de ki nem állhatom őket.

2013. szept. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!