Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mit jelent a boldogság?

Számodra mit jelent a boldogság?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha teljesül egy kívánságom, vagy valami amit nagyon vártam akkor néhány percig boldog vagyok... szóval szerintem azt jelenti ha olyan dolog történik veled amit nagyon szeretnél
2011. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
A létbiztonságot. Hogy tudom, holnap is lesz munkám, holnap is tudok a gyerekeimnek zsebpénzt adni, holnap sem éhezem, s talán még tankolni is tudok. Mindez persze a "sárga csekkek" befizetése után. Az egyetlen luxus az életemben a lovam. A boldogságom szerves része, ha egy napszakot a hátán tölthetek, s nézhetem a Benta patak partján a szürke gémek repülését
2011. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Norbi02 válasza:

Számomra a boldogság:


Segíteni valakinek valamiben, ami tényleg segítség a számára.


Valakinek azt adni, amire tényleg vágyik vagy amire szüksége van.


Elérni egy célt vagy haladni felé. Tehát részcélokat elérni és tenni azért, hogy valami jobb legyen.


A fenti dolgok csinálása közben és után érzett érzés számomra a boldogság.

2011. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mi a célod (akár a legapróbb cél aznapra) küzdesz érte és sikerül. Amikor kemény munkának megvan az eredménye, és tudod, hogy azért, mert kitartóan tettél érte.
2011. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Számomra a boldogság az nagyon bonyolult és összetett attól érzem boldognak magam mikor a gyerekeim megszülettek és látom mosolyuk felnövekedésüket és érzem szeretetüket,azt hogy egészségesek vagyunk megtehetek amit szeretnék vannak akadályok az életembe de van kivel megosztani a jót a rosszat ,élnek a szüleim és fontos a családom boldogsága és a környezetembe béke és nyugalom van mert engem ez tesz boldoggá
2011. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!