Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Biztosan van vmi...

Mit tegyek? Biztosan van vmi betegségem, de (bőv lent)!

Figyelt kérdés

95%-ra mondom,hogy valamilyen betegségben szenvedek.Hogy pszichés,vagy idegrendszeri problémák állnak-e a háttérben,sajnos nem tudom.Sokáig azt hittem bipoláris zavarom van,de nemrég utána olvastam a skizofréniának is,és rájöttem,igazán az illik bele a tüneteimbe,már csak a korom miatt is.Majdnemhogy minden tünet egyezik.Viszont túl sok a lehetőség,pl egy teszt kitöltésénél az eredmény az volt,hogy személyiségzavarom van.Na most a lényeg az,hogy elég tehetetlennek érzem magam,mivel nem tudok eljutni egyetlen(jó) orvoshoz sem.A szüleimnek nem is tudnám elmondani,mivel jönne a tipikus válasz:Csak beképzeled magadnak!Ugyan már kislányom,olyan hü*eségeket találsz ki,dehogy megyünk el orvoshoz!

Nos,egyedül is elmennék,a probléma csak annyi,hogy a helyi kórház orvosai ****. Mert ,hogy ugye nekem nyílt gerincem volt,ezért ki akartak nyírni anyám hasában,a barátnőm méhében meg észre sem vették a b... nagy daganatot. Szánalom az egész,aztán még mesélhetnék.Lényeg,hogy Pécsre(1 órányira van tőlem),vagy valahova kellene elmennem dokihoz.Igaz,van 90%-osom,de itt megint a szüleim a folyamat meggátolói.Nem igazán engednek el sehova,meg hát amúgy is,gondolom nem egy alkalommal kellene elmennem.+Ha elmegyek valahova,mindig részletesen kikérdeznek,kivel,hová stb.

Viszont mindenféleképpen szükségem lenne egy dokira. Mi tévő legyek?

13/L


2011. máj. 31. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus? Akkor szüleid sem faggatnának, mert szerintem nem írják be neked, hogy ott voltál. Vagy igen? Kérdezd meg.
2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan nincs is,legalább is nem tudok róla,idén jöttem át a mostani iskolámba.
2011. máj. 31. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ifjúsági védelmis, vagy tőle kérdezd meg, hogy van-e iskolapszichós. Ha nincs, kérd meg, hogy ő segítsen. Egyébként ez a neten olvasok valamit és illik rám dolog elég veszélyes: szerinted miért van az, hogy az orvosoknak is nehéz diagnosztizálniuk az ilyen betegségeket? Ha ilyen egyszerű lenne, ahogy te leírtad, hogy felismerik és kész, akkor nem lennének félrediagnosztizálások, vagy késői diagnosztikák. -> bocs, ez nem szemrehányás akart lenni, inkább csak figyelemfelhívás, hogy akárhogyis, de szakember tudja ezt csak helyesen megállapítani rólad!
2011. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!