Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 23 évesen még visszataszító...

Ha 23 évesen még visszataszítónak tartom a férfi testet frigid vagyok?

Figyelt kérdés

A saját testem sem érdekel és kapcsolatom sem volt soha es egyenlőre nem is vágyom rá. Ez normális?

23/L


2011. máj. 31. 23:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
nem volt gyerekszobád
2011. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg egy kutya nem érdekelne?
2011. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális vagy!
2011. jún. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Az vagy,én már 13 évesen is nézegettem a fiúkat,és egyáltalán nem tartottam gusztustalannak a testüket.
2011. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális vagy!


Okai:

Az aszexualitás lehet rossz benyomások, tapasztalatok eredménye éppúgy, mint nevelési, vagy vallási hatásoké. Az ilyen légkörben felnövő egyén aszexuális magatartást tanúsíthat.

2011. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Aszexuális vagy ami nem ritka több százaléka a nőknek és ennek töredéke a férfiaknál.

Van aszexuálisnak oylan formája ahol időszakosan felmerülnek szexuális vágyak és van olyan ahol soha.


Anyám előbbi míg apám utóbbi típusba tartozott. Egyikük sem volt meleg vagy leszbikus. - És igen borzalmasak az ilyent mindent átbeszélő liberális értelmiségi szülők.

2011. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ne ess kétségbe miatta. Én nem bélyegeznélek meg az "aszexuális" kifejezéssel.

Azt, hogy szigorúan erkölcsös vallásos neveltetésben volt részed és most nem nagyon tudsz mit kezdeni a testiséggel teljesen megértem, mert én is ugyanilyen cipőben jártam.

A mostani első páromig kifejezetten taszított a gondolata annak, hogy lefeküdjek bárkivel is. Szerintem a túl szigorú vallásos neveltetés miatt... De aztán jött a jelenlegi párom, (aki akkor még nem volt az) :) és egyszerre megtört a jég! Folyton arra gondoltam, hogy ő az az ember, akivel szeretkezni akarok, sőt éreztem, hogy azt akarom, hogy ilyen legyen a leendő gyerekeim apja. Ez 3 éve volt és most vagyok 24.


Szóval mondom, 3 éve még ugyanígy láttam én is, és tessék, csak a megfelelő ember kell és minden rendbejön.

2011. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyidős vagyok veled, szintén lány és hasonló helyzetben vagyok. Bár azt nem mondanám, hogy visszataszítónak találom a férfitestet, de nem fog meg benne semmi. Sosem értettem, hogy miért alélnak el mások, ha meglátnak egy izmos pasit, vagy miért mondogatják, hogy milyen csudajó feneke van ennek meg annak a palinak.

Nekem sem volt még soha kapcsolatom, viszont lassan már vágynék rá, hogy valaki megöleljen, hogy hozzábújhassak, de a szex része a dolognak nem izgat. Azért remélem ez még fog változni. Lehet, hogy tényleg úgy van, ahogy az előző válaszoló mondta, és csak a megfelelő személlyel kellene találkoznunk. :)

2011. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igaz, még csak húsz vagyok, de én is ugyanebben a cipőben járok.

Bár az is igaz, hogy 14 évesen majdnem megerőszakoltak, tehát eredhet innen is a félelmem. Azért remélem a leendő párom mellett már felmerek oldódni.

2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Anonymus8878 válasza:
hát szerintem nem baj bár belátom kicsit fura de mind azok vagyunk valamiben szerintem nem kell erőltetni ha nem akarod majd eljön az ideje. (az mondjuk furi hogy én 14 vok de már a konektort is megbasznám te meg... xD)
2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!