Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerjek meg új emberek...

Hogyan ismerjek meg új embereket? 14/L

Figyelt kérdés
Tudom h ez tök természetes, de én idáig olyan visszahúzódó voltam majd ilyen túl "kemény" és mindenkit "elijesztettem" magam mellől. Már nem esek ebbe a hibába. Szeretnék kapcsolatokat építeni, barátokat szerezni esetleg pasit találni magamnak. Segítsetek, adjatok tanácsokat lécci( Hol ismerkedjek, hogyan stb.. ). :$
2011. jún. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

14 evesen meg ne akarj pasit talani magadnak!

Pont abban a korban vagy, hogy fizikailag mar felnottnek kezded erezni magad es el akarsz kezdeni mas eletet elni mint eddig, amikor meg "gyerek voltal" de ez meg nincs igy valojaban, hidd el. Ismerkedni barhol lehet de ebben a korban meg a kortarsaid kozott kene. Ebben a korosztalyban par ev kulonbseg is eleg nagy mert mondjuk a "csak" 2 evvel idosebbek is mar mas eletet elnek (sajnos) mint a te kord beliek.

Tudom, hogy ezt igy konnyebb leirni mint megtenni mert hajtanak a testedben felszabadulo hormonok amiktol szepen lassan felnotte valsz, (na meg a tobbi kasonszoru kortars hasonlo nezopontja), es most nyilik ki a szemed egy masik vilagra ami eddig a felnotteke volt, de ez tobb eves folyamat, nem kell azonnal azt hinni, hogy a valtozas megtortent. Meg gyerek vagy, meg ha neha maskepp is erzed.

2011. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne akarj pasit meg barátokat, hanem ismerkedj másokkal, és akik kitartanak melletted, azok kerülnek hozzád közelebb.


ha visszahúzódó vagy, a net is jó, csak találkozz is az msnbarátokkal

2011. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kettes... Ha nem keres barátokat, akkor kiket keressen? A családját? Sima ismerősöket nulla bizalmi megosztottsággal? Nekem ez magas?


'ne keress pasit se barátokat keress inkább mást..'

2018. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amúgy néha beszélgethetünk ha gondolod. :)
2018. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!