Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen ötlet?

M@x kérdése:

Szerintetek milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Lényeg:

Szeretnék valami nyári munkát.

Én az autómosásra gondoltam, az nem is annyira nehéz.

Tavaly már próbálkoztam kutyasétáltatással. Bár a siker=0 volt.

Hogyan kezdjek neki?

Egyáltalán jó ötlet?

Elképzeléseim vannak, bátorságom is, csak szeretnék udvarias, és meggyőző lenni.

Előre is köszönöm a segítséget!

12/F


2011. jún. 7. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hat 12evesen sajnos hivatalosan nem tudsz dolgozni, viszont kornyekbeliek, rokonok, ismerosoknek besegithetsz egy kis osszegert.


Amik igy eszembe jutnak:

- kocsimosas- azt irtad nagyon kreativ am!

- kutya...

- bevasarlas

- takaritas?

- ha vki nyaralni megy eteted a halat horcsoket stb. Meglocsolod a viragokat ilyenek, ez sztem am a kornyeken tuti jo otlet lenne mivel mindenki megy valamerre min. Balaton es akkor vmi koriteses hirdetes h Nem szeretne hogy a viragai megsarkuljanak? Halai horcsoge kisallata felugyelet nelkul tengodjon amig On nyaral? Megbizhato fiatal fiu realis fizetseg elleneben atvallalja Ontol a felelossget es vigyaz kedenceire hogy On nyugodtan pihenhessen a nyaralasan. :)))


Es annyi h penz teren ne mondj sokat persze azt is kell figyelni mennyi novenye van mert ha novenymanias akkor ott mas a helyzet... Meg ha bejon ird le h minek mennyit es mibol kell adni.


Akkor meg ami bejohet funyiras! Mindenki utalja... Sovenyvagas? Novenyek kiultetese.


Ablakmosas- mondjuk ez veszelyes ha lepottyansz...:S de az idos nenik tuti szivesen vennek ha vki letakaritana a mocskos ablakokat 1-2 eso utan nagyon foltos tud lenni.


Akkor ha panelban laksz es be van osztva oi mikor takaritja a lepcsohazat penzert atvallalhatod mastol. Vagy ha nek laksz akar hirdeteskent ki is rakhatod panelokban. Van aki utalja.


Ilyenek jutnakneszembe most...

2011. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.

Nagyon tetszik, bejövős!!!

Köszönöm a segítséget!

De szerinted nem fog szólni a házmesterné ha kirakom a hirdetőfalra?

2011. jún. 7. 16:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól még hogy remek ötleteket kaptam attól még jöhetnek! :D
2011. jún. 7. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van hazmester es o takarit akkor nem fognak hivni ennyi.

Viszont vannak olyan hazak ahol a lakok takaritanak es beosztjak melyik heten kinek kell rendbetartani a lepcsohazat stb. Ilyen helyeken talani par olyat is aki megtehetne h massal takarittat de mivel a robbieknek nincs ra penzuk h hazmesteruk legyen igy ilyen megoldasban csinaljak a takaritast. Nah szoval ezek kozul lehet vki radcsorog h o atruhazza rad a hetet es cserebe fizet Neked.

2011. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!