Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek még büszke magamra?

Lehetek még büszke magamra?

Figyelt kérdés
3-4 éve szenvedek depresszióban, az életem sivár, a 0án vagyok, lehet úgy is mondani, hogy tönkrement az életem. 23 éves vagyok, tehát fiatal, de úgy érzem, ha még meg is változtatnám az életem, már nem lehetnék sose büszke magamra, amiért sikerült, mert ennyi éven keresztül hiába próbálkoztam, csak magamat csaptam be. Napról napra. Csak azért kérdezem ezt itt meg, hogy ti mit gondoltok erről az egészről.
2011. jún. 7. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja igen.Én az előző válaszoló vok.Már nincs elcseszve az életem csak 15 éves koromig volt.
2011. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba a mondtatba hogy nem birok egyutt elni maggammal. Ez azt jelenti hogy van az en es a magam. Engedd el a buszkeseged. A benned levo forras aki valjoban vagy mindig elegedett mert ott van ahol lenni szeretett volna nem azert tortenik rossz dolog nem azert erzed magad rosszul mert azt szereted hanem mert azt szeretted volna szukseged volt ra hogy megtapasztald hogy jobban tudd magad erezni ha engeded.
2015. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!